Mocne Strony Kobiety

Mocne Strony Kobiety  to polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych sztandarowej akcji COSMOPOLITAN – Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii naszego brandu. Dzięki tej niezwykłej platformie chcemy pokazać, że Polki są niebanalne i potrafią działać cuda.

Pokaż nam i reszcie świata swoje zaskakujące umiejętności, godną naśladowania postawę społeczną czy inicjatywę charytatywną, którą zainicjowałaś lub wspierasz. A może wykonujesz niecodzienny zawód lub bijesz rekordy w pewnej dziedzinie? Chcemy poznać Cię bliżej i dać Ci platformę, byś inspirowała kobiety w naszym kraju. 

Kandydatki na COSMOgirl są wybierane nie tylko pośród czytelniczek magazynu, ale również zachęcamy nasze czytelniczki, aby zgłaszały inspirujące kobiety ze swojego bliskiego otoczenia, np. siostrę, przyjaciółkę czy koleżankę z pracy.

Akcja ma na celu znalezienie niezwykłej, przebojowej kobiety, która może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentna, odważna, optymistyczna z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdeczna i odrobinę szalona – to wszystko cechy COSMOgirl.

Jury oceniać będzie:

  • wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe
  • pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu
  • konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu
  • cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody.Skład jury:Joanna Mroczkowska
Redaktor naczelna magazynu Cosmopolitan i brand content director. Absolwentka wydziału dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim od ponad 10 lat w branży medialnej. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Prawdziwa bizneswoman, felietonistka, bohaterka książek. Nominowana i nagrodzona w konkursach: KOBIETA Z PASJĄ, KRÓLOWA DOBROCZYNNOŚCI, METAMORFOZA ROKU.
Od ponad 15 lat szkoli i prowadzi kobiety biznesu a także aktywnie, je wspiera pełniąc funkcję mówcy motywacyjnego, trenerki, coacha i mentorki.  

Kasia Lemanowicz
Redaktor prowadząca cosmopolitan.pl. Z wykształcenia dietetyk. Od 13 lat motywuje kobiety do prowadzenia zdrowego stylu życia. Matka dwóch córek, która swoją pozytywną energie przekazuję każdej czytelniczce Cosmo!

Gabi Drzewiecka
Dziennikarka muzyczna z wyczuciem dobrego stylu i gustu. Kreatywna oraz pełna pasji,  niezwykła kobieta, która nie boi się spełniać swoich marzeń. Jak nikt inny potrafi wykorzystać swoje mocne strony, aby osiągnąć sukces a także, by pomagać innym.

Zapraszamy Cię do wzięcia
udziału w wielkiej akcji Cosmo.

POKAŻ SWOJE MOCNE STRONY!