Rusza kolejna edycja naszej wielkiej akcji!

Szukamy niezwykłych, przebojowych, świadomych swojej siły kobiet, których osiągnięcia życiowe mogą być wzorem do naśladowania dla innych. Odważnych, spełnionych i optymistycznie patrzących na świat!
Jesteś taką kobietą? Znasz kogoś takiego? Zgłoś się do nas!

Nagrody czekają!

Jest o co walczyć! Dla laureatki konkursu mamy moc przyjemności!

Marka CIN&CIN - sponsor akcji Mocne Strony Kobiety - uskrzydla kobiety!  Wolność jest najlepszą motywacją do czerpania z życia pełnymi garściami.  Dla zwyciężczyni konkursu marka ufundowała nagrodę pieniężną, która pomoże jej w realizacji inspirujących planów!

Wczasy w Omanie!
Biuro Podróży ITAKA ufundowało dla Cosmo Girl 2019 i zwyciężczyni w głosowaniu internetowym – tygodniowe wczasy wraz z osobą towarzyszącą w Omanie!
Wartość voucheru dla jednej osoby to 5 tyś zł.

Niezawodne szczoteczki FOREO!
Luna mini 2 - szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy LUNA sprzedaje się co 3 sekundy na świecie, a LUNA mini 2 to model, po który najczęściej sięgają Polki?  LUNA mini 2 dokładnie oczyszcza pory i pozostałości makijażu - aż do 99,5%, a jej uniwersalny układ silikonowych i bezpiecznych dla skóry wypustek sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego typu cery, bez ryzyka jej podrażnienia.
Wartość szczoteczki to 599 zł

Zestaw wyjątkowej biżuterii!
Dla 20 dziewczyn, które przejdą do półfinału oraz dla Cosmo Gril 2019 i zwyciężczyni w głosowaniu internetowym mamy przygotowane ekskluzywne upominki.
 Zegarki, naszyjniki oraz bransoletki, dzięki którym podkreślicie swoje mocne strony!