Reklama
Reklama

Gala Met 2016. Która gwiazda olśniła w świecącej(!) sukni?

Gala Met 2016. Która gwiazda olśniła w świecącej(!) sukni? Świecąca suknia na Gali Met 2016! / Fot. Instagram/zacposen

Luiza Nowińska

03maja2016

To zdecydowanie najbardziej spektakularna stylizacja wczorajszego wieczoru!

Tegoroczny Met Ball już za nami! Jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mody, jak zwykle przyciągnęło imponujące grono gwiazd, które zachwyciły swoimi stylizacjami. Choć świetnych stylizacji na Gali było wiele żadna nie może równać się z suknią, o której dziś mówią wszyscy. Mowa tu o spektakularnej kreacji, jaką miała na sobie Claire Danes. Suknia, w której pojawiła się na Gali w normalnym świetle zachwycała fenomenalnym krojem, jednak w ciemnym oświetleniu przemieniła się w pięknie iskrzącą kreację, dzięki czemu robiła jeszcze większe, prawdziwie widowiskowe wrażenie.

 

Wyjątkowa suknia, w której na Gali pojawiła się Claire to projekt Zaca Posena. Jest to jedna z niewielu kreacji, które rzeczywiście korespondowały z tematem przewodnim Balu - "Fashion in the Age of Technology". Projekt Zaca Posena jako jeden z niewielu, jakie mogliśmy podziwiać na Gali łączył w sobie zarówno modę, jak i technologię i nowoczesność. Nic więc dziwnego, że to właśnie Claire Dane została okrzyknięta najlepiej obraną gwiazdą wczorajszej Gali. Która z nas nie chciałaby pojawić się w sukni przyciągającej wszystkie spojrzenia...

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Wyjątkowo poprawne kracje sióstr Ka...
Wyjątkowo poprawne kracje sióstr Kardashian, posągowa Beyonce i nietrafiona stylizacja Taylor Swift. Jak na tegorocznej Gali Met prezentowały się pozostałe gwiazdy?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama