Reklama
Reklama

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!

Zobaczcie, co nowego w Zalando!

W kwietniu ruszyła nowa, wspólna kampania marki TOPSHOP i internetowego sklepu Zalando - „TOPSHOP w Zalando”. Bohaterką akcji została top modelka Cara Delevingne, która w reklamie z charakterystyczną dla siebie swobodą i luzem nosi wpisujące się w najnowsze trendy: kombinezon roboczy, małą czarną, jeansy w stylu lat 70. i zamszową kurtkę z frędzlami. Ta ikona stylu znana z niewyparzonego języka przygotowuje fanów marki z całej Europy na najświeższe trendy!

Mieszkasz w Koszalinie, Rybniku albo Koziej Wólce? Internetowy sklep Zalando dostarczy TOPSHOP pod Twoje drzwi. Kampania została wyreżyserowana przez Gordona von Steiner’a, a o stylizację zadbała sama dyrektor kreatywna TOPSHOP’a Kate Phelan.

Cara dopracowała swój styl. Potrafi wyglądać jednocześnie zawadiacko i wyrafinowanie. Jest wolnym duchem, czemu daje wyraz swoimi stylizacjami , w których z łatwością łączy szyk z luźnym codziennym stylem” - mówi Kate Phelan, dyrektor kreatywna TOPSHOP.

Modelka tworzy nieistniejące wyrazy próbując wymówić nazwy europejskich miast, do których Zalando dostarcza markę TOPSHOP. Aby dostosować się do wymogów różnych rynków stworzono parę wersji reklamy, w tym jedną paneuropejską zmiksowaną na podobieństwo teledysku muzycznego. Kampania jest także wspierana scenami kulis sesji zdjęciowej w Los Angeles.

Kampania TOPSHOP w Zalando nawiązuje do wcześniejszej kampanii Are You Ready?, do której reklamę tworzył również Gordon von Steiner. Obie reklamy kręcono w abstrakcyjnym białym pudle, które przypomina opakowania Zalando. Sklep internetowy oferuje szeroki asortyment obuwia i odzieży, nie pobierając przy tym opłat ani za przesyłkę ani za zwrot.

Dla Zalando i naszych 15 milionów aktywnych klientów w całej Europie, TOPSHOP jest inspirującym partnerem z samej modowej czołówki. Nasza wspólna kampania obiera innowacyjny i śmiały kierunek, który świetnie wpisuje się w filozofię rozwoju Zalando”- mówi Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Zobaczcie także stylizacje w stylu Cary, które przygotowałyśmy specjalnie dla Was!

T-shirt Topshop - 79 zł - kupisz TUTAJ
Szorty Topshop - 149 zł - kupisz TUTAJ
Kurtkę Topshop - 819 zł - kupisz TUTAJ


Ogrodniczki Topshop - 269 zł - kupisz TUTAJ
T-shirt Topshop - 79 zł - kupisz TUTAJ
Płaszcz Topshop -399 zł -  kupisz TUTAJ
Buty Topshop - 109 zł - kupisz TUTAJ


Sukienkę Topshop - 249 zł -  kupisz TUTAJ
Pasek Topshop - 186,15 zł - kupisz TUTAJ
Buty Topshop - 249 zł - kupisz TUTAJ

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama