Reklama
Reklama

Adidas Originals x Topshop - zobacz kolekcję!

Adidas Originals x Topshop - zobacz kolekcję!

Kinga Malinowska

28kwietnia2015

Oto kolejna odsłona współpracy marki Topshop z Adidas Originals.

 Kolekcja składa się z 7 elementów, charakterystycznych dla marki Adidas Originals, dopasowanych przez projektantów Topshop, tak aby tworzyły spójną, kapsułową esencję stylu obu marek.

 

Klasyczny model kurtki SUPERSTAR został wzbogacony o skórzane panele, które tworzą szczupłą i bardzo dziewczęcą sylwetkę, okraszoną odrobiną nieostentacyjnego luksusu. Kultowe trampki Superstar zachowały swoją ikoniczną formę, w kolekcji pojawiają się w dwóch odsłonach – z przezroczystą podeszwą i w wersji ze srebrnej, spękanej skóry.

 

Kolorystyka kolekcji opiera się na bardzo ograniczonej palecie barw, operując mocnymi kontrastami czerwieni, bieli i czerni bezpośrednio odwołuje się do hiphopowych korzeni, osadzonych mocno w stylistyce lat 80. Głównym motywem graficznym wykorzystanym w kolekcji jest charakterystyczna „koniczynka” marki ADIDAS, która występuje na ubraniach w przeskalowanej formie jak i w drobnych detalach. Drugim klasycznym motywem są 3 paski, które pojawiają się w formie lampasów na spodniach dresowych.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kolekcja Adidas Originals i Topshop
Kolekcja Adidas Originals i Topshop

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze