Reklama
Reklama

Kazar Studio – nowa marka należąca do Kazar Group startuje!

Kazar Studio – nowa marka należąca do Kazar Group startuje! fot. Materiały prasowe

Czym jest Kazar Studio?

Marki Kazar nie trzeba nikomu przedstawiać – Polki szczególnie cenią ją za doskonałej jakości buty i torebki. Teraz Kazar Group wprowadza na rynek nową markę, zupełnie odmienną i skierowaną do bardzo szerokiego grona odbiorców. 

To lifestylowa marka stworzona przede wszystkim z myślą o Millenialsach, ale nie tylko. Każdy de facto, niezależnie od wieku, płci, osobowości czy stylu znajdzie w niej coś dla siebie. Została bowiem pomyślana niczym sklep z cukierkami, pełen barw i smaków, w którym każdy znajdzie to, co smakuje mu najbardziej. Tak, jak jej odbiorcy jest dynamiczna, różnorodna i ceni sobie styl życia zgodny z osobowością. 

Marka skupia się przede wszystkim na wyrazistym przekazie. Kazar Studio zachęca do czerpania radości z życia, uznawania znaczenia swoich sukcesów oraz doceniania własnej wartości przez pryzmat tego jakim się jest, a nie wyglądu. I - co najważniejsze - do bycia sobą w każdej sytuacji. Na pierwszy plan wychodzi indywidualistyczne podejście do stylu oraz sposobu jego wyrażania. 

Marka kładzie nacisk na autentyczność, spontaniczność i życie w zgodzie z własnym przekonaniami. Dlatego hasłem marki jest: LOOK ALIVE, które łączy w sobie wszystkie te cechy.

W DNA naszej nowej marki wpisane są takie wartości jak poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego świata, odwaga, liberalizm, tolerancja. To brand nowoczesny, kreatywny, dynamiczny, o unikalnym charakterze, który nie narzuca światopoglądu, nie definiuje trendów, nie trzyma się schematów, pozostając otwartym na swoich konsumentów - bez względu na ich wiek, płeć, preferencje czy osobowość – zaznacza w komunikacie prasowym Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar Group.

 

Oferta produktowa jest bardzo różnorodna. Kobiety znajdą w niej zarówno nietuzinkowe sneakersy jak i wygodne baleriny, odważne botki czy ogromny wybór przeróżnych pod kątem rodzaju, koloru czy zastosowania torby i akcesoria. Niezależnie czy chcesz wyjść na rower, przebiec szybko przez miasto, zrobić wrażenie na imprezie, zadać szyku na wieczornym wyjściu czy podkreślić bardziej elegancki zestaw podczas bardziej oficjalnej okazji. Oferta dla mężczyzn jest równie bogata. 

Startowi marki towarzyszy klimatyczna sesja zdjęciowa oraz przewrotne materiały video. Zrealizowane zostały w Los Angeles i emanują dobrą energią, poczuciem humoru i koncentrują się wokół hasła marki. Produkty ujęte zostały w niecodzienny, niezwykle plastyczny sposób. Stanowią one uosobienie przekazu marki, są wyrazem obserwowania rzeczywistości i interpretowania jej na własny, unikalny sposób. Ważną rolę odgrywa tu kompozycja, ale także światło i kolor. 

Pierwsze salony Kazar Studio zostały otwarte w Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. W koncepcie salonów dominuje minimalistyczne, monochromatyczne i strukturalne zestawienie czerni i bieli, które daje wrażenie nowoczesnej, dobrze rozplanowanej i koncepcyjnie spójnej przestrzeni. Marka zawita do Warszawy najprawdopodobniej już latem tego roku.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama