Reklama
Reklama

Zara wypuściła t-shirty, które pokocha każda singielka

Zara wypuściła t-shirty, które pokocha każda singielka fot. zara.com

Joanna Andrzejewska

26kwietnia2019

W tym projekcie na pewno znajdziesz miłość.

Koszulki z postaciami Disneya w wiosennej kolekcji Zary (SS19)

Tinder to aplikacja, którą znajdziemy w telefonie większości singielek. I choć ma ona tyle samo zwolenników, co przeciwników, wszystko wskazuje na to, że czasami potrafi naprawdę dobrze „match'ować” pary. A najlepszym tego przykładem może być Arielka i Eryk, czyli bohaterowie bajki „Mała Syrenka”. Zastanawiasz się, dlaczego to ich wezwałam do tablicy? Cóż, bo zarówno w disney'owskiej produkcji, jak i „na Tinderze” mieli błyskawiczne dopasowanie. Skąd ta pewność? Z koszulki z Zary.

Projekty z wizerunkiem tej zakochanej dwójki znajdziesz we wiosennej kolekcji Zary. Cena? 59 złotych. Na ten moment t-shirt dostępny jest w pełnej rozmiarówce (S-L), ale mam wrażenie, że lada moment ten stan rzeczy może ulec zmianie.

Nie lubisz cukierkowych historii? Okazuje się, że konto na randkowym profilu ma również Urszula. Czy znajdzie swojego księcia? Nie wiadomo. Obstawiam jednak, że współczeni rycerze, którzy pamiętają tę postać z czasów swojego dzieciństwa, mogą (nie tylko z sentymentu dla morskiej czarownicy) chcieć powspominać z tobą piękne lata 90-te ;).

Z czym łączyć te koszulki? Klasycznie z jeansami lub denimową mini. Jeśli jednak wolisz rozwiązania bardziej w stylu high fashion, zmiksuj je z satynową spódnicą  lub szortami rowerzysty i oversize'ową marynarką. Efekt? Superstylowy.

Co sądzisz o tych projektach? Ja daję dwa razy TAK.

 

fot. zara.com

fot. zara.com

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama