Jak nosić sportowe buty w tym sezonie? Właśnie tak!

Jak nosić sportowe buty w tym sezonie? Właśnie tak! fot. materiały prasowe

Ograniczeniem jest tylko wasza wyobraźnia.

Zasadę przekraczania granic przyjęła najnowsza, bardzo inspirująca kampania jednego z najpopularniejszych sklepów internetowych, born2be. Tu niemożliwe staje się możliwym.

Towarzysząca sesji zdjęciowej i filmowi wyspiarska sceneria Teneryfy jest różnorodna i niejednoznaczna. Zupełnie jak stylizacje autorstwa stylistki Agnieszki Łozy, gdzie główną rolę grają najmodniejsze w tym sezonie modele sportowego obuwia.

Do współpracy born2be zaprosił popularne didżejki: Tycjanę Aquasanta i Natalię Kusiak, czyli  2/3 popularnego warszawskiego kolektywu Princess Rap. W kampanii born2be dziewczyny udowodnią, że warto ponieść się wyobraźni. Ze sportowymi sneakersami śmiało zestawiają cekinowe sukienki czy monochromatyczne total looki. Bo właściwie co tak naprawdę nas ogranicza?

Buntownicza natura bohaterek i roztańczone sceny przywołują skojarzenia z klipami z lat 90-tych, gdzie nie brak było girlsgangów i przekonania, że wolność oznacza życie bez limitów. Same stylizacje też są często jakby żywcem wyjęte z tamtej epoki, co wiosną 2019 roku jest absolutnie najgorętszym trendem. No i ta abstrakcyjna forma kampanii! Różnorodna sceneria i niedopowiedziane sceny naprawdę wciągają i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku.

W myśl kampanii, marka stworzyła unikalną kolekcję butów sportowych. Mocne, energetyczne akcenty i kolory świetnie współgrają z klimatem sesji i podkreślają główne założenia kampanii. Zwróćcie uwagę, że w tych eklektycznych stylizacjach jednym z mocniejszych akcentów jest ponadczasowy denim, który w tym sezonie ponownie wrócił w wielkim stylu.

Co myślicie o takiej koncepcji?

l

Polecamy również

Skomentuj