Reklama
Reklama

Basia Kurdej-Szatan w superoryginalnych jeansach z sieciówki

Basia Kurdej-Szatan w superoryginalnych jeansach z sieciówki fot. Instagram @kurdejszatan

Joanna Andrzejewska

14marca2019

Kosztują 140 złotych!

Basia Kurdej-Szatan ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników swojego stylu. I choć aktorka nie stawia na looki w stylu high fashion (jak wiadomo to one zazwyczaj wzbudzają najwięcej kontrowersji), jej wybory często poddawane są ocenom.

Wieczorową porą gwiazda wybiera zazwyczaj kreacje, którym daleko do skromnych. Cekiny, żywe kolory, odważne dekolty czy rozcięcia... jednakże w większości przypadków wszystko z gustem. A co z casualowymi outfitami? Tutaj również nie ma zasady „less i more”, co oczywiście nie oznacza błędu. Według mnie, najważniejszym jest fakt, że Barbara konsekwentnie trzyma się swojego stylu.

Czy jestem fanką jej stylizacji? Bywam poszczególnych ich elementów. Zresztą najlepszym tego przykładem mogą być mom jeans, w których wystąpiła podczas nagrań programu „Dance, dance, dance”. Konkrety? Denimowe spodnie z wyhaftowanymi cyferkami. Projekt znajdziesz w aktualnej kolekcji marki House. Cena? 140 PLN.

Zastanawiasz się, jak je nosić? Ja połączyłabym te jeansy z klasyczną, białą koszulą i trampkami. A jeśli potrzebujesz opcji na wyjście, zestaw je z bieliźnianym topem, długą marynarką i wysokimi obcasami. 

Pamiętaj, że dzięki szerszym nogawkom, spodnie te pomagają ukryć trochę większe uda czy nieco szersze biodra. Jeśli zdecydujesz się na model z wyższą talią, dodatkowo wydłużysz sylwetkę i podkreślisz seksowne wcięcie w talii.

Co sądzisz o tych spodniach? Ja lubię połączenie klasyki z oryginalnymi elementami, dlatego już wrzucam je do swojego onlinowego koszyka!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Let’s dance ?

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) Mar 9, 2019 o 9:17 PST

fot. housebrand.com

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama