Reklama
Reklama

Zara stworzyła kolekcję dla kobiet w ciąży

Zara stworzyła kolekcję dla kobiet w ciąży fot. zara.com

Joanna Andrzejewska

11lutego2019

A wszystkie projekty zgodne oczywiście z najświeższymi trendami.

Ubrania dla kobiet w ciąży - Zara na sezon wiosna-lato 2019

Ciąża to piękny czas, który powinien upłynąć bez żadnych zmartwień. Także tych, związanych z wyglądem przyszłej mamy. I choć mamy XXI wiek, a rynek modowy w Polsce naprawdę świetnie się rozwija, prawdą jest, że znalezienie nie tylko wygodnych, ale i stylowych ubrań dla kobiet w błogosławionym stanie, nie należy do prostych zadań. Są oczywiście marki, które w swoich ofertach mają przede wszystkim projekty dla ciężarnych, niemniej rzadko przypominają one te, które możemy oglądać w modowych magazynach.

Sieciówki co jakiś czas produkują co prawda kol
ekcje dla tych „z wyraźnie zaokrąglonym” brzuszkiem, ale często są to bardzo zachowawcze ubrania. Denimowe rurki na gumce, obszerne koszule, odcinane pod biustem maxi sukienki... Czy to oznacza, że kobieta w ciąży musi pożegnać się ze niepowtarzalnym lookiem? Nic z tych rzeczy, szczególnie gdy odwiedzi sklepy Zara.

Hiszpański gigant wypuścił bowiem linię Zara Mum. Nie jest to pierwszy tego typu ruch sieciówki, ale chyba po raz pierwszy tak stylowy. Co więc znajdziemy w ofercie skierowanej do przyszłych mam? Modne kolory i wzory. Nie zabraknie więc tutaj kremów, czerwieni czy zieleni. Znalazło się też miejsce dla garniturów, midi sukienek czy tunik. 

Zresztą rzuć tylko okiem na poniższe zdjęcia i spróbuj się nie zauroczyć. Trudno, prawda? 

fot. zara.com 

fot. zara.com

fot. zara.com

fot. zara.com

fot. zara.com

fot. zara.com

fot. zara.com

fot. zara.com 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama