Reklama
Reklama

Te nowe projekty z Zary z pewnością odciągną cię od wyprzedaży

Te nowe projekty z Zary z pewnością odciągną cię od wyprzedaży fot. zara.es

Joanna Andrzejewska

16stycznia2019

Jestem pewna, że albo je pokochasz albo wyśmiejesz.

Kolekcja Zary na sezon wiosna-lato 2019

Zara nie raz już udowodnia, że na rynku sieciówek ma naprawdę mocną pozycję. I nie chodzi tylko o to, że jej projekty wyprzedają się jak świeże bułeczki czy zostają hitami Instagrama. Swoją siłę hiszpański brand pokazał również w kolekcjach, w których wykorzystuje obrazy z najpopularniejszych bajek i filmów czy symboli popkultury. A jak wiadomo pozwolenia i licencje na tego typu ruchy to nie jest prosta historia.

Była więc już seria z Królewną Śnieżką i Różową Panterą. Nie zabrakło też miejsca dla kultowych Przyjaciół. Kwestią czasu było zatem, aż na tkaninach Zary pojawią się nowi, znani i lubiani bohaterowie. Na kogo trafiło tym razem? Baby i Johna z pierwszej części „Dirty Dancing. Bluza przypomina finałowy taniec pary, a na koszulce znajdziesz Frances podczas prób na schodach.

Podobają ci się te projekty? Niestety mam też smutną wiadomość, a mianowicie... oba produkty na tę chwilę dostępne są jedynie na hiszpańskiej stronie Zary. Nie oznacza to oczywiście, że nie dotrą one do kraju nad Wisłą. Pytanie tylko, kiedy...

Zresztą podobnie wygląda sytuacja z bluzą z logo McDonald'sa, a także koszulką prezentującą frytki z oferty tej restauracji. Te projekty to wersje unisex. Na nie również przyjdzie nam trochę poczekać. Ceny? Od 69 do 109 złotych.

Co sądzisz o tych ubraniach? Ja nie mogę się doczekać momentu, gdy trafią do mojego koszyka. Jestem również przekonana, że i one mają szansę szybko podbić serca it-girls, a co za tym idzie, zawładnąć Instagramem. Jeśli myślisz podobnie i lubisz bawić się modą za pomocą takich ubrań, polecam czujność!

fot. zara.es


fot. zara.es

 

fot. zara.es 

fot. zara.es

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama