Reklama
Reklama

Victoria Beckham udowadnia, że sztruksowe spodnie pasują dosłownie na każdą okazję

Victoria Beckham udowadnia, że sztruksowe spodnie pasują dosłownie na każdą okazję fot. www.instagram.com/britishgq/

Katarzyna Lemanowicz

09stycznia2019

Jej ostatnia stylizacja nas zachwyciła.

Victoria Beckham doskonale wie jak łączyć trendy, jak je przenosić na wyższy poziom i jak, z pozoru, bardzo casualowych rzeczy tworzyć te wyszukane, wieczorowe kreacje.

Sztruks jak bumerang wrócił do najbardziej pożądanych materiałów sezonu. Ale jednocześnie jest dość trudny w ubiorze. I choć zwolenników jak i totalnych przeciwników jest chyba równa ilość, tak ostatnia stylizacja Victorii Beckham potwierdza, że można wyglądać w sztruksie wspaniale i to nie tylko na spotkaniu z przyjaciółką ale także w wersji wieczorowej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Last night before our closing dinner at The Brasserie of Light at Selfridges, we launched this year’s BFC/GQ Menswear Fund at Annabel’s. Supported by JD.com, this new fund offers £150,000 in cash plus a year’s mentoring to the successful applicant. To apply simply go to the @britishfashioncouncil website. Good luck to you all. There are probably more menswear designers of note in the UK than ever before, and the competition is going to be stiff; however the winner will have a tremendous platform to help them grow their business and their profile. Thank you to everyone who turned up to support our two events last night, and in particular a huge thank you to @victoriabeckham and @davidbeckham @britishgq @britishfashioncouncil @thegqstyle @brasserieoflight @davidfurnish @tiniegram @jameslonglondon @cozettemc @craig_green @jd_corporate @charlie.r.heaton @christopherraeburn @danielwfletcher @susiebubble @yumasui @tianweizhang @darren_gerrish @loudaltonmenswear @izzimay @iamjakeisaac

Post udostępniony przez Dylan Jones (@dylanjonesgq) Sty 8, 2019 o 7:11 PST

 

Do granatowych dzwonów sztruksowych z wysokim stanem wybrała koszulę w tym samym kolorze z elementami w zwierzęcy wzór, czarne buty i granatową, aksamitną torebkę.

Podoba ci się takie zestawienie? Uważasz, że to dobry pomysł na wieczorowy look? Daj nam znać!

Jeśli odważysz się założyć sztruks, zobacz co ciekawego możesz jeszcze dostać na wyprzedażach.

Zara - 59,90zł

Zara - 59,90zł

Stradivarius - 59,99zł

Pull&Bear - 79,90zł

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama