Reklama
Reklama

6 sprytnych sztuczek, dzięki którym zawsze będziesz wyglądać stylowo

6 sprytnych sztuczek, dzięki którym zawsze będziesz wyglądać stylowo 6 sprytnych sztuczek, dzięki którym zawsze będziesz wyglądać stylowo / fot. Unsplash

Lena Sikor

01października2018

Spróbuj!

#1. Zapomnij o czarnych ubraniach (nie na długo!)

Tak, może to być trudne, ponieważ czarne ubrania są uniwersalne, ale nadszedł czas, aby inaczej spojrzeć na garderobę. Zacznij od posortowania reszty rzeczy według odcieni i sylwetek. Następnie stwórz nowe zestawy, koniecznie robiąc im zdjęcia. W ciągu tygodnia zrób listę ubrań, których ci brakuje, a następnie idź na zakupy.

#2. Miksuj rzeczy na wiele różnych sposobów

Wypróbuj najbardziej nieoczekiwane kombinacje, a na pewno odkryjesz dla siebie wiele nowych stylizacji. Wypróbuj kilka zestawów, i koniecznie zwróć uwagę na modne dodatki!

 

fot. Unsplash

#3. Wybierz jedną rzecz, i noś ją przez cały tydzień

Aby nauczyć się tworzyć uniwersalne looki, wybierz jedną rzecz i noś ją przez cały tydzień, tworząc inny zestaw każdego dnia. Nie ma znaczenia, czy będzie to sukienka, spódnica, spodnie czy bluzka - ale na pewno nauczysz się ubierać w najbardziej nieoczekiwany sposób.

#4. Zrób porządek w swojej szafie

Wybierz kilka praktycznych, codziennych stylizacji (muszą być tak proste, jak to tylko możliwe). Po tygodniu zanotuj, których rzeczy z szafy tak naprawdę w ogóle nie potrzebowałaś. Po posprzątaniu z pewnością dokładnie określisz, czy powinnaś wybrać się na zakupy.

#5. Zorganizuj wymianę

Zaoferuj przyjaciółce eksperyment: wybierzcie ze swoich ubrań rzeczy, które wam się podobają, i wymieńcie się nimi. Miesiąc później pomyślcie o tym, czego brakowało wam w szafie, a czego nie.

 

fot. Unsplash

#6. Poproś o pomoc osobistą stylistkę

Czyli najlepszą przyjaciółkę, która będzie cię stylizować przez tydzień. Tylko zapewnij jej pełną swobodę działania! Poproś, aby przygotowała kilka zestawów, a resztę rzeczy schowaj. Każdego dnia rób zdjęcie swojego wizerunku, postępując zgodnie z instrukcjami. W ten sposób nie tylko odkryjesz nowe możliwości swoich ubrań, ale i zmienisz swój styl.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Bizuu, jesień-zima 2018/19, fot. ma...
Bizuu, jesień-zima 2018/19, fot. materiały prasowe

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama