Reklama
Reklama

Ta reklama rajstop wywołała burzę. Wiesz, dlaczego?

Ta reklama rajstop wywołała burzę. Wiesz, dlaczego? Fot. Wish.com

Beata Dżumaga

09grudnia2017

Nie wiemy, jak to skomentować...

Jak powszechnie wiadomo, reklama jest dźwignią handlu, ale w tym przypadku wypada mówić raczej o antyreklamie...

 

Platforma zakupowa Wish.com postanowiła wypromować linię rajstop w rozmiarach plus-size. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że rajstopy w rozmiarze XXL reklamują “zwykłe”, szczupłe modelki, najprawdopodobniej o rozmiarze S.

 

Zobacz także: Ten antypokaz Victoria's Secret udowadnia, że wszystkie możemy być Aniołkami!

 

Co więcej, ku oburzeniu internautów, modelki zaprezentowały rajstopy plus size w co najmniej kuriozalny sposób. Jedna z modelek naciąga sobie rajstopy aż po szyję, inna pozuje z obiema nogami w jednej nogawce, jeszcze inna do granic możliwości rozciąga rajstopy na boki.

 

Fot. Wish.com

 

Internauci nie zostawili na zdjęciach opublikowanych na platformie Wish.com suchej nitki. Uznali, że szczupłe modelki w taki sposób szydzą z kobiet, które noszą większe rozmiary. Komentujący nie kryli oburzenia, a swoją złość wyrażali w mediach społecznościowych.

 

“Jestem taka wkurzona, jakim cudem to reklama rajstop w rozmiarze plus size??”, “Wow… Brak mi słów.”, “Dlaczego tych rajstop nie reklamują po prostu kobiety plus size?” - komentarze w takim tonie pojawiły się na Twitterze.

 

Fot. Wish.com

 

Fot. Wish.com

 

Póki co platforma Wish.com nie skomentowała całej sprawy. Niestety, to kolejny przykład na to, że dla wielu firm popieranie różnych typów sylwetki w świecie mody ma miejsce tylko w teorii.

 

A ty co sądzisz o zdjęciach, które pojawiły się na stronie Wish.com?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Trendy mają to do siebie, że przych...
Trendy mają to do siebie, że przychodzą i odchodzą. W Internecie to odbywa się jeszcze szybciej, niż choćby w modzie. Moda zatacza koło, a poza tym tendencje zmieniają się zazwyczaj co sezon. Jeśli zaś chodzi o viralowe tematy, które zalewają Sieć, ich żywot jest zdecydowanie krótszy, ale za to jaki intensywny!    Nadchodzi koniec roku, a zatem i czas podsumowań. Dziś na tapet chciałyśmy wziąć najdziwniejsze beauty-trendy, które w tym roku pojawiły się w Internecie. Są to pewnego rodzaju wyzwania. Youtuberzy i popularni użytkownicy Instagrama podczas wymyślania kolejnych challeng`y najwyraźniej kierują się zasadą - im bardziej radykalnie i dziwniej, tym lepiej. Efekt?  Internauci zaczynają się w to bawić, mając na uwadze, że należy dać z siebie wszystko, aby rezultaty były dziwne, a wręcz piorunujące. To przecież właśnie przyciąga uwagę!   Zebrałyśmy tutaj owe viralowe wyzwania, które w tym roku zaskoczyły nas najbardziej! Który z nich zasługuje na miano tego najbardziej nieprawdopodobnego? Koniecznie podzielcie się z nami waszą opinią!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama