Reklama
Reklama

Głośnik, który nie boi się wody

Głośnik, który nie boi się wody

Odkryj nową kolekcję ultrakobiecych głośników Philips EverPlay!

Przyznaj sama – czasem zdarza Ci się śpiewać pod prysznicem. Jeżeli chciałabyś zabrać ze sobą nawet tam, gdzie zwykle jej nie zabierasz, czas na test nowego głośnika Philips EverPlay, A ten głośnik potrafi dużo więcej!

 

Śmiało możemy powiedzieć, że nowa linia głośników Philips to sprzęt do zadań specjalnych. Jest to zasługą materiału DuraFit, którym pokryty jest głośnik. Materiał tworzą gumowe powłoki przeplatające się z kolorowym materiałem - to nie tylko efektownie wygląda, ale też chroni sprzęt przed zarysowaniami, ma właściwości antypoślizgowe i antywstrząsowe. EverPlay możesz więc spokojnie wziąć pod prysznic, ale też na pełen mocnych wrażeń trekking!

 

fot. materiały prasowe

 

Głośnik sprawdzi się też na co dzień – w pracy lub w domu. Możliwości słuchania muzyki towarzyszą też funkcje rozmowy telefonicznej w trybie głośnomówiącym. Wyjątkowo stabilne połączenie Bluetooth o bardzo dużym zasięgu 30 metrów umożliwia wygodną bezprzewodową transmisję muzyki.

 

fot. materiały prasowe

 

EverPlay jest dostępny w dwóch wariantach. Model BT6900 posiada jeden neodymowy głośnik skierowany do przodu, co gwarantuje wyjątkową ekspresję dźwięku dźwięk. Membrana basowa pogłębia dźwięk, a funkcja zapobiegania obcinaniu pasma gwarantuje mocny i krystalicznie czysty dźwięk. Model BT7900, wyposażony jest w te same komponenty – razy dwa! Obydwa modele mają też 3-krotnie skrócony czas ładowania, a także przycisk umożliwiający podgląd stanu naładowania akumulatora. Dzięki temu muzyka

 

Philips EverPlay jest dostępny w trzech różnych wariantach kolorystycznych: purpurowym, antracytowym i grafitowym, kupisz go w dobrych sklepach elektronicznych.

 

Ceny modeli: 

EverPlay BT7900 –  519 PLN

EverPlay BT6900 –  429 PLN

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama