Reklama
Reklama

Zobacz, czym zachwyciły się gwiazdy podczas włoskiego show Intimissimi On Ice "A Legend of Beauty"!

Zobacz, czym zachwyciły się gwiazdy podczas włoskiego show Intimissimi On Ice "A Legend of Beauty"! Zobacz, czym zachwyciły się gwiazdy podczas włoskiego show Intimissimi On Ice "A Legend of Beauty"! Fot.materiały prasowe

Martyna Zagórska

12października2017

Chiara Ferragni, Irina Shayk i Kasia Sokołowska to tylko kilka z gwiazd, które były pod wrażeniem show Intimissimi On Ice "A Legend of Beauty". Co takiego działo się na lodowej scenie w Weronie?

Tym razem włoskie show złożyło hołd w stronę kobiet: ich talentu, piękna oraz zmysłowości. był myślą przewodnią najbardziej wyczekiwanego show na lodzie tego roku. Co się działo podczas już czwartej edycji Intimissimi On Ice pod tytułem A Legend of Beauty?

 

 

Fot.materiały prasowe

Spektakl raz jeszcze przemienił Weronę w międzynarodowe miejsce spotkań talentów. Wszystko za sprawą łyżwiarzy, wśród których publiczność podziwiała medalistów olimpijskich, takich jakStéphane Lambiel, Shizuka Arakawa czy Evgeni Plushenko, a także zaproszonych do współpracy sławnych wokalistów, muzyków oraz gości specjalnych.

Fot.materiały prasowe

A Legend of Beauty zaprezentowało współczesną interpretację mitologii greckiej. W 18 historiach publiczność poznała na nowo takie postacie jak czarodziejka Kirke, zakochany w sobie Narcyz czy wyłaniająca się z fal Afrodyta. Artystyczne aranżacje obejmowały między innymi historyczną  wojnę Trojańską o piękną Helenę oraz mit o Meduzie. Zaskakujące kompozycje muzyczne Johna Metcalfe'a również w tym roku zachwyciły widownię, a występ tenora Andrei Bocellego na Arena di Verona to chwila, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością.

Fot.materiały prasowe

 

Chiara Ferragni tym razem powróciła nie jako gość, ale część teamu kreatywnego. Słynna włoska blogerka modowa i kobieta biznesu stworzyła fantazyjne kostiumy, dla których inspiracją była kolekcja marki na sezon AW17/18.

Poza Chiarą i towarzyszącą jej siostrą Valentiną, do Werony na ten magiczny wieczór przybyły również gwiazdy kampanii Intimissimi #insideandout: Irina Shayk, Ella Mills oraz Ana Ivanovic. Na czerwonym dywanie pojawiła się także hollywoodzka aktorka Katie Holmes. Nie zabrakło gości specjalnych z Polski: Kasi Sokołowskiej, która niedawno została polską ambasadorką marki oraz blogerki Kasi Szymków (Jestem Kasia).

 

 

Zobacz też: 7 ubrań poza szpilkami, które czynią cię atrakcyjnieszą

Reklama
Reklama

Polecane wideo

To, jaki masz gust muzyczny zostało...
To, jaki masz gust muzyczny zostało zapisane w gwiazdach!   Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama