Reklama
Reklama

Melania Trump właśnie zaliczyła kolejną modową wpadkę!

Melania Trump właśnie zaliczyła kolejną modową wpadkę! Melania Trump właśnie zaliczyła kolejną wpadkę modową! Fot. Getty

Anna Majcher

09września2017

Wciąż popełnia te same błędy. Czy naprawdę nie ma stylistów???

Melania Trump stara się być ozdobą swojego męża, bo trudno ją nazwać ambitną Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych. Jej ubrania są jej wizytówką. Zawsze świetnie skrojone i dopasowane. Gdy jednak pojawiła się po raz kolejny w Teksasie w związku z powodzią spowodowaną huraganem Harvey w sukience w kolorze od Ralpha Lauren, natychmiast wywołała kolejną burzę. 

 

Fot. Getty

I wcale nie chodziło o to, że w tej samej sukience zaprezentowała się chwilę wcześniej podczas wizyty w Arabii Saudyjskiej. To dość częsty manewr gwiazd, które tym samym chcą pokazać, że są „zwyczajne” i nie trwonią fortuny na wdzianka jednorazowego użytku. (Tak robi przecież Księżna Kate!). Melania zmieniła nawet dodatki: tym razem zamiast skórzanego paska miała materiałowy i inne buty.

Fot. getty

I skoro jesteśmy przy butach... to właśnie o nie poszło! Melania w obu przypadkach pojawiła się w wysokich szpilkach od Manolo Blahnik. I o ile podczas oficjalnej wizyty na Bliskim Wschodzie buty nie przeszkadzały, to już podczas strug deszczu w kraju nawiedzonym huraganami, były nie na miejscu. I polały się słowa krytyki. „Trump jest takim typem kobiety, która odrzuca szansę pokazania, że jej stopy mogą się zabrudzić, zmarznąć i zamoczyć w przepełnionej bakteriami wodzie Teksasu”, napisał na przykład Washington Post.

Ten błąd popełniła nie jeden raz. Oto kolejny przykład niewłaściwego momentu noszenia szpilek:

Fot. Getty

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że Prezydentowała przyleciała samolotem ubrana w tenisówki. Można prosić o lepsze wyczucie chwili na przebieranki? 

Zobacz także: Melania Trump i jej najdziwniejsze zachowania. Właśnie dlatego jest królową memów!

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Które produkty z Ikea są najmodniej...
Które produkty z Ikea są najmodniejsze i najbardziej prestiżowe?   Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama