Reklama
Reklama

Największy konkurent Zary i Mango właśnie wchodzi do Polski!

Największy konkurent Zary i Mango właśnie wchodzi do Polski!

Ada Rusin

10sierpnia2017

Dobra wiadomość dla fashionistek!

W Hiszpanii sieciówka Sfera to jeden z największych konkurentów uwielbianej na całym świecie Zary. Marka stawia przede wszystkim na design oraz jakość. W ofercie dostępne będą bardzo zróżnicowane kolekcje zgodne z najnowszymi trendami.

 

 

Sfera powstała jako marka własna hiszpańskiej sieci domów towarowych El Corte Ingles. Początkowo dostępna była tylko w jednym ze sklepów przy głównej ulicy Madrytu. Jednak od 2002 sieć bardzo dynamicznie się rozwija i rozpoczęła ekspansję – jej sklepy obecne są w największych miastach Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Meksyku i Belgii, a także w Egipcie, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie i Kuwejcie.

 

 

Wkrótce, bo już w październiku w Polsce  zostanie otwarty pierwszy sklep Sfera w centrum handlowy Wroclavia.

W bogatej ofercie dostępne będą ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Channel 4 wyemitował kontrowersyjny...
Channel 4 wyemitował kontrowersyjny dokument „Diana: In Her Own Words”, w którym udostępniono nagrania rozmów, które księżna Diana odbyła z Peterem Settelenem, coachem, który uczył ją publicznych przemówień. Nagrania były swego rodzaju terapią dla Diany. Rozmowy miały miejsce w 1993 roku w Kensington Palace. Brat Diany i jej przyjaciółka Rosa Moncton walczyli o to, by materiał nie ujrzał światła dziennego. Oto szokujące informacje, które znalazły się w programie „Diana: In Her Own Words”. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama