Reklama
Reklama

Popularna blogerka w sukience od polskiej projektantki!

Popularna blogerka w sukience od polskiej projektantki! Chiara Ferragni w sukience Gosi Baczyńskiej, fot. Glamour Mexico

Katarzyna Czubak

25maja2017

Gosia Baczyńska może pochwalić się kolejnym sukcesem! Jeden z jej projektów pojawił się w nowym numerze magazynu "Glamour". Jego gwiazdą jest popularna blogerka modowa Chiara Ferragni!

Co łączy Gosię Baczyńską i blogerkę Chiarę Ferragni? To wyjątkowa kreacja polskiej projektantki, wykonana z jedwabnej organzy, która  ozdobiona została pasami lureksowej nici w kolorach fioletu, złota i miedzi. Projekt ten pochodzi z kolekcji “Yalta”, którą Baczyńska stworzyła trzy lata temu.

Kreacja zainspirowana latami 20. tak bardzo spodobała się stylistom, że sukienka pojawiła się w najnowszym numerze meksykańskiego wydania magazynu "Glamour". Bohaterką, a także gwiazdą okładki jest "księżniczka internetu" blogerka modowa Chiara Ferragni

W tej samej kreacji, ale w nieco innej scenografii, pozwała również gwiazda serialu "Plotkara" Leighton Meester. Aktorka prezentowała sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej w sesji publikowanej w niezależnym magazynie "Bello".

l
Reklama

Polecane wideo

Chiara Ferragni w kreacji Gosi Bacz...
Chiara Ferragni w kreacji Gosi Baczyńskiej, fot. Glamour Mexico

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze