Reklama
Reklama

O takich strojach kąpielowych marzą modelki

O takich strojach kąpielowych marzą modelki Modelki dla Solid & Striped

Katarzyna Czubak

16maja2017

Amerykańska marka Solid & Striped zaprosiła do współpracy 13 popularnych modelek. Poznajcie efekty tego spotkania.

13 gwiazd modelingu i 13 wyjątkowych kostiumów kąpielowych. To zapowiedź najnowszej kolekcji popularnej amerykańskiej marki Solid & Striped. Specjalny projekt powstał z myślą o letnim sezonie 2018. Marka do współpracy zaprosiła czołowe nazwiska w modelingu, które doskonale znanym z wybiegów, kampanii reklamowych, okładek magazynów, a także pokazów Victoria's Secret. Zadaniem modelek było stworzenie swojego wymarzonego kostiumu kąpielowego. Udział w projekcie wzięły Josephine Skriver, Carolyn Murphy, Elsa Hosk, Lily Aldridge, Eniko Mihalik, Jourdan Dunn, Natasha Poly, Barbara Palvin, Toni Garrn, Isabeli Fontana, Jessica Hart, Hannah Fergusson i Hailey Clauson.

 

Kolekcja jest już gotowa, a cała ekipa jest w trakcie realizacji niezwykle seksownej sesji zdjęciowej. Za stylizację kampanii odpowiada sama Carine Roitfeld, globalna dyrektor kreatywna magazynu „Harper’s Bazaar”. Marka podgrzewa atmosferę wokół kampanii i kolekcji . Pierwsze zdjęcia zza kulis sesji pojawiły się na Instagramie Solid & Striped.

 

 

BTS with @hoskelsa #swimteam2018

Post udostępniony przez Solid & Striped (@solidandstriped) 3 Maj, 2017 o 7:01 PDT

 

#swimteam2018

Post udostępniony przez Solid & Striped (@solidandstriped) 2 Maj, 2017 o 10:02 PDT

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Internet pełen jest porad urodowych...
Internet pełen jest porad urodowych, ale nie wszystkie sprawią, że będziesz wyglądać dobrze. Sprawdź, których lepiej nie stosować na własnej skórze. Fo. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama