Reklama
Reklama

Reserved skopiowało projekt znanej polskiej marki?!

Reserved skopiowało projekt znanej polskiej marki?! Fot. facebook.com/aretaszpura?fref=ts

Ada Rusin

28marca2017

Kolejna wpadka marki?

O marce Reserved ostatnio jest głośno. Rozpoczęło się od akcji #PolskiChłopak – na pewno kojarzycie film, w którym piękna Amerykanka szuka przystojniaka z Polski, którego poznała na koncercie. Mnóstwo ludzi obejrzało i udostępniło wideo, które później okazało się… reklamą nowej kampanii Reserved. Wiele osób bardzo krytycznie wypowiadało się o takim sposobie prowadzenia kampanii i wprowadzaniu ludzi w błąd.

Właśnie wypłynęła nowa sprawa – w sklepach marki Reserved pojawiły się przypinki, które do złudzenia przypominają te z Local Heroes. O całej sprawie napisała Areta Szpura, która jest współwłaścicielką Local Heroes, która skomentowała to prostymi słowami „Stealing is so not GRL PWR”.

 

 

„Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z w tej sprawie z Local Heroes – traktujemy temat priorytetowo i wspólnie ustalamy dalsze działania. Równocześnie już dziś możemy poinformować, że produkt zostanie wycofany z naszej sieci sprzedaży” – odpowiedziała PRoto.pl Marta Chlewicka, rzecznik prasowa LPP.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Idealne do tłustej i mieszanej skór...
Idealne do tłustej i mieszanej skóry. Oczyszczają z zanieczyszczeń, odblokowują pory i sprawiają, że skóra staje się gładka i miękka. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze