Reklama
Reklama

Przejdź lekko przez cały dzień. Zobacz jakie to proste, wystarczy, że....

Przejdź lekko przez cały dzień. Zobacz jakie to proste, wystarczy, że....
17lutego2017

Zmienisz swoje nawyki i od razu poczujesz różnicę!

Chcesz czuć się lekko i pięknie przez cały dzień, ale wiesz, że pod wpływem wielu obowiązków i życia w biegu jest to bardzo trudne? Wiemy co to ból nóg i uczucie ciężkości po całym dniu, dlatego szukamy najlepszych rozwiązań, które sprawią, że nasze nogi będą wyglądały pięknie, a my będziemy czuć się komfortowo i lekko przez cały dzień....

Już co druga Polka cierpi z powodu ciężkich i zmęczonych nóg. Często trudno temu zapobiec raz na zawsze, szczególnie, gdy obowiązki zawodowe zmuszają do spędzania wielu godzin w pozycji stojącej lub przy biurku i komputerze. Z pomocą przychodzi marka Scholl, która przygotowała zupełną nowość – Rajstopy Uciskowe (Kompresyjne), dzięki którym nogi pozostaną lekkie i piękne przez cały dzień!

 

Scholl

 

 

Rajstopy Scholl Light Legs™ idealnie odpowiadają na potrzeby aktywnych i dynamicznych kobiet. Potwierdzona naukowo technologia Fibre Firm™ pomagaja stymulować krążenie na całej długości nóg przez cały dzień, sprawiając, że nawet wieczorem nogi są lekkie i nieopuchnięte.

Jak to działa?

W rajstopach kompresyjnych zastosowano 3 strefy ucisku. Najniższy ucisk umieszczony jest na udzie, a jego zadaniem jest utrzymanie krwi w ruchu w górę, w kierunku serca. Średnia kompresja, znajdująca się na wysokości łydki pomaga mięśniom popychać krew do góry nogi. Najwyższa kompresja z kolei umiejscowiona jest na kostce i pomaga przenieść krew ze stopy i kostki do łydki, gdzie z kolei mięśnie popychają ją w górę serca. Rozwój rynku rajstop wyraża się nie tylko propozycjami w zakresie wzorów, faktur czy kolorów, ale przede wszystkim mnogością ich funkcjonalności.

 


Scholl

 

Rajstopy funkcjonalne dostępne są głównie w drogeriach i sklepach, natomiast rajstopy
o przeznaczeniu zdrowotnym - dbając o krążenie w nogach, zapobiegając opuchliźnie
i żylakom to przede wszystkim produkty apteczne. Marka Scholl zaproponowała rozwiązanie, które staje dokładnie po środku – rajstopy uciskowe.

 

 

Scholl

 

Aby połączyć te dość odległe od siebie cechy i sprawić, by były one atrakcyjne dla każdej z kobiet, polecamy serię Scholl Light Legs, jako produktu, dzięki któremu kobiety mogą być aktywne, zachowując jednocześnie odczucie lekkich nóg. To produkt, dzięki któremu przejdą lekko przez cały dzień!

 

materiał partnera 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama