Reklama
Reklama

Co za zmiana! Ta kobieta od zaręczyn do momentu ślubu schudła 50 kilogramów

Co za zmiana! Ta kobieta od zaręczyn do momentu ślubu schudła 50 kilogramów Ta kobieta między zaręczynami a dniem ślubu schudła prawie 50 kilogramów! / Fot. Instagram (@haley_j_smith)

Luiza Nowińska

20października2016

Wspaniała metamorfoza!

Większość panien młodych przed dniem ślubu decyduje się na dietę odchudzającą, ale tylko niektóre osiągają spektakularne efekty. Te udało się osiągnąć 24-letniej Haley Smith, która od momentu zaręczyn do zaślubin schudła prawie 50 kilogramów! 

Odchudzanie przed ślubem

Kiedy Haley Smith zobaczyła zdjęcia z zaręczyn była zawstydzona swoim wyglądem i postanowiła, że w dniu ślubu nie może dłużej tak się prezentować. - "Płakałam, bo był to jeden z najszczęśliwszych momentów mojego życia, ale byłam sobą zawstydzona. Nie rozumiałam, jak Matt mógł chcieć spędzić życie z kimś takim, jak ja. Po obejrzeniu tych zdjęć wiedziałam, że potrzebuję zmiany" - powiedziała Haley w rozmowie z People. Od tego momentu Haley intensywnie rozpoczęła walkę o szczuplejszą sylwetkę

 

 

A photo posted by Haley Smith (@haley_j_smith) on Oct 18, 2016 at 11:07am PDT

Jak schudnąć przed ślubem? 

Haley, aby schudnąć przed zbliżającym się ślubem miała niewiele ponad rok. Aby szybko osiągnąć efekty odchudzania przestała jeść przed snem, zrezygnowała z gotowych posiłków i zaczęła ćwiczyć. Wprowadzenie tych nawyków pozwoliło jej schudnąć prawie 50 kilogramów, dzięki czemu założyła swoją wymarzoną suknię ślubną. - "Czułam się w niej naprawdę piękna! Zamiast ciągle się chować i być zastraszoną, miałam możliwość poczuć się pewną siebie, zrelaksowaną i radosną" - powiedziała Haley. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

 

 

A photo posted by Haley Smith (@haley_j_smith) on Oct 11, 2016 at 9:34am PDT

 

Zobacz także: W tym miesiącu w roku zazwyczaj ważymy najmniej. Nie zgadniesz o jakim mowa!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Lauren prowadzi profil na Instagram...
Lauren prowadzi profil na Instagramie, na którym nie tylko pokazuje efekty swojej przemiany, ale motywuje inne dziewczyny do odchudzania/fot.instagram.com/laurenwallis_sw

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama