Reklama
Reklama

Sygnały, że nie otrzymujesz od niego tyle miłości, na ile zasługujesz

Sygnały, że nie otrzymujesz od niego tyle miłości, na ile zasługujesz Sygnały, że nie otrzymujesz od niego tyle miłości, na ile zasługujesz / fot. Thinkstock

Wioleta Pyśkiewicz

15czerwca2016

Zobacz, czy to dotyczy również i ciebie

1. Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz czułaś się przy nim piękna

Oczywiście, nie musi prawic ci komplementów codziennie i przez 24h/d, ale odniosłaś wrażenie, że przestałaś być dla niego atrakcyjna i pociągająca. To nie jest w porządku!

 

Zobacz także: 13 znaków, że spotykasz się z niewłaściwym facetem

2. Chociaż ciągle widzisz go z telefonem, nie odpisuje ci od razu na twoją wiadomość

Masz świadomość, że bywają różne sytuacje, ale czekasz naprawdę długo, kiedy w końcu dostaniesz odpowiedź. Za to gdy jest przy tobie, od razu odpisuje innym osobom.

3. Zapomina o wszystkich ważnych rzeczach

Nie złożył ci życzeń urodzinowych, zapomniał o waszej rocznicy i o tym, że w niedzielę mieliście jechać do twoich rodziców. Odnosisz wrażenie, że przestałaś być dla niego istotna.

4. Nie wspiera cię

Ani kiedy pokłócisz się z przyjaciółką, ani wtedy, gdy masz ważny egzamin, przed którym naprawdę się denerwujesz. Jego najczęstszą odpowiedź jest "Radź sobie sama" albo "Nie ty jedna się denerwujesz egzaminem, wyluzuj".

5. Twoich przyjaciele komplementują cię częściej

Patrz punkt pierwszy. Poszliście na imprezę, na którą założyłaś nową sukienkę. Twoi koledzy byli zachwyceni i mówili, że wyglądasz seksownie. On nie powiedział nic.

6. Masz wrażenie, że swoje przyjaciółki traktuje lepiej od ciebie

Zachowuje się wobec nich szarmancko, potrafi powiedzieć miłe słowo i jest na ich każde zawołanie, gdy tylko potrzebują pomocy. Ty sama czujesz się zepchnięta na boczny tor.

7. Jesteś nieszczęśliwa 

Nie pamiętasz już, kiedy, będąc z nim oczywiście, czułaś się w pełni szczęśliwa i zadowolona. Dochodzisz do takiego etapu, że...

8. ... stwierdzasz "Nie zasługuję na nic lepszego"

Zaczęłaś myśleć, że jesteś zbyt wymagająca i nie powinnaś od niego dużo oczekiwać. Kochana, zawsze zasługujesz na dobre traktowanie i daj sobie wmówić, że jest inaczej. Nigdy!

 

Zobacz także: Czy twój związek jest toksyczny?

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Na pewno jeszcze pamiętasz, jak w d...
Na pewno jeszcze pamiętasz, jak w dzieciństwie bawiłaś się Barbie. Mimo że już dawno nie bawisz się lalkami, twoja dawna przyjaciółka może cię jeszcze wiele nauczyć/ fot. Instagram @barbiestyle

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama