Reklama
Reklama

Nietypowa kampania przeciwko przemocy seksualnej

Nietypowa kampania przeciwko przemocy seksualnej Nietypowa kampania przeciwko przemocy seksualnej/ fot. screen z YouTube

Bo "nie" znaczy "nie"

Temat bardzo poważny, ale "ugryziony" na wesoło. Organizacja non-profit, Project Consent stworzyła kampanię przeciwko przemocy seksualnej, której bohaterami są... rysunkowe narządy płciowe :).

 

Zobacz także: Przemoc domowa to nie tylko bicie

 

Bohaterowie filmików pojawiają się w różnych sytuacjach: w czasie tańca czy wspólnych żartów... w trakcie tych czynności, jeden z narządów próbuje przekonać drugi do czynności seksualnej, jednak, gdy słyszy "nie", wycofuje się. 

 

 

„Zgoda jest prosta. Jeśli nie ma tak, to jest nie” - tak brzmi hasło kampanii. 

 

 

Podoba ci się taka nietypowa forma kampanii? Zwykle tematy przemocy seksualnej obrazowane są w bardzo mocny sposób - pojawiają się ofiary, zdjęcia są ciemne itd.

Naszym zdaniem warto wykorzystywać wszystkie sposoby, które są w stanie dotrzeć do świadomości ludzi i przekonać ich, że "nie" znaczy "nie".

 

 

Zobacz także: Gwiazdy przeciwko przemocy wobec kobiet 

 

 

 

 

źródło: YouTube/ Project Consent

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Apetycznie wyglądające jedzonko na...
Apetycznie wyglądające jedzonko na reklamach oraz spotach skutecznie kuszą cię do odwiedzenia punktów gastronomicznych. Jednak po tym jak dostaniesz swoje zamówienie często spotyka cię rozczarowanie… Producenci oszukują nie tylko Photoshopem... Zdjęcia użyte w tej galerii są tylko przykładem produktu. Z pewnością ich właściciele nie użyli żadnej z tych metod przed zrobieniem zdjęć.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama