Reklama
Reklama

Powstał kalkulator podliczający... małżeństwo

Powstał kalkulator podliczający... małżeństwo Powstał kalkulator podliczający... małżeństwo/fot. Thinkstock

Dominika Czech

16grudnia2015

Ale w sensie duchowo-romantycznym ;)

Uwielbiamy różnego rodzaju aplikacje mówiące, jak długo będziemy w związku, ile czasu do śmierci spędzimy uprawiając seks czy z iloma facetami przyjdzie nam się jeszcze spotykać. Teraz mamy nową zabawkę! Kalkulator mówiący, jak będą wyglądały nasze małżeństwa!

 

Test opiera się na badaniu przeprowadzonym wśród tysiąca par. Badając różnicę wieku partnerów, naukowcy określili m.in. jakiej wartości kwiatów kobieta może spodziewać się w czasie trwania małżeństwa:

 

 

Ile czasu dana para spędzi uprawiając seks:

 

Lub się kłócąc:

 

Danych nie brakuje i są naprawdę... śmieszne :) Zatem, nawet jeśli nie masz w planach ślubu,baw się do woli (a przy okazji możesz sprawdzić, w jakim wieku facet jest dla ciebie najlepszy ;) )

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Macie podobne cele i wartości....
Macie podobne cele i wartości. Powiedzmy, że on marzy o małym domku na przedmieściach i gromadce dzieci, a ty chcesz podróżować po świecie i tak naprawdę nie za bardzo marzy ci się bycie mamą... W takiej sytuacji zawsze ktoś w związku będzie rozczarowany, bo będzie musiał zrezygnować ze swoich celów. Dobrze, żebyście wiedzieli, czego oczekujecie od życia, unikniecie rozczarowań.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze