Reklama
Reklama

Chcesz mieć orgazm?

Chcesz mieć orgazm? Chcesz mieć orgazm?/ fot. Thinkstock

Marysia Widawska

24października2015

Zjedz grzybka

Duet naukowców, John Halliday i Noah Soule odkryła, że pewien gatunek grzyba potrafi wywołać u kobiety spontaniczny orgazm. Przeprowadzili pewien eksperyment, a jego wyniki opublikowali w piśmie "International Journal of Medicinal Mushrooms".

 

Zobacz także: Jak osiągnąć orgazm? 3 wskazówki tylko dla ciebie

 

Co to za tajemnicze grzyby?

Chodzi o jasno pomarańczowe grzyby z gatunku Dictyophora, które rosną na Hawajach. Eskperyment przeprowadzony przez dwójkę naukowców potwierdził, że zapach grzybów jest niezwykle silnym afrodyzjakiem dla kobiet.

W ramach eksperymentu, proszono ochotników, aby... wąchali grzyby. W tym czasie, naukowcy badali poziom podniecenia uczestników badania. Co się okazało? U mężczyzn nie zaobserwowano żadnej reakcji, ponadto określili oni zapach grzyba jako "cuchnący". Zupełnie inaczej zareagowały kobiety, u których odnotowano znaczy wzrost podniecenia. Co druga z ochotniczek przeżyła nawet spontaniczny orgazm!

 

Zobacz także: Rodzaje orgazmów u kobiet

 

Według naukowców, tajemniczy grzyb zawiera "związki podobne do hormonów, które przypominają ludzkie neuroprzekaźniki uwalniane w trakcie zbliżenia seksualnego"!

 

To co? Lecimy na Hawaje? ;)

 

Reklama

Polecane wideo

Dla jeszcze bardziej estetycznych d...
Dla jeszcze bardziej estetycznych doznań - kulki w kolorze różu.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze