Reklama
Reklama

9 pozycji, które zmienią twoje podejście do seksu analnego

9 pozycji, które zmienią twoje podejście do seksu analnego Każda pozycja wymaga duuużo lubrykantu

Dominika Czech

18września2015

Nie tylko od tyłu!

Seks analny kojarzy ci się tylko z pozycją od tyłu? Nawet nie wiesz, ile tracisz! Ten rodzaj seksu można uprawiać w każdej pozycji. A my wybrałyśmy dla ciebie 9 najlepszych!

Każda z nich (tak jak i inne, jeśli chodzi o seks analny) wymaga użycia ogromnej ilości lubrykantu.

 

1. Ręce na klacie

 MCKIBILLO
 
Pozycje kojarzone z seksem analnym to najczęściej takie, które wymagają gapienia się przed siebie. Ręce na klacie to pozycja dla dziewczyn, które lubią mieć przed oczami twarz faceta. Tak naprawdę jest to pozycja misjonarska, a twoje dłonie na jego klatce piersiowej gwarantują ci kontrolę - naciskając, drapiąc lub klepiąc go, możesz dawać mu znać, czy wszystko jest ok.
 

2. Analny Titanic

 MCKIBILLO

Bardziej intymna wersja pozycji na pieska. Stań przed facetem, a on niech powoli wejdzie w ciebie od tyłu. Wasze ciała muszą być naprawdę blisko siebie. Na wielki finał możesz wyrzucić ręce na boki, jak na scenę z Titanica przystało.

 

3. Perwersyjna kowbojka

MCKIBILLO
 
Ta pozycja daje ci pełną kontrolę nad sytuacją, ty decydujesz jak szybko i głęboko będzie w ciebie wchodził.
 

4. T&Anal

 MCKIBILLO

Może i twoja pupa jest w centrum uwagi, ale niech twój kochanek nie zapomina o tym, co z przodu. W pozycji na łyżeczkę może pieścić twoje piersi lub łechtaczkę, by było ci naprawdę dobrze.

 

5. Tylna deska

 
Najwygodniejsza (dla ciebie) pozycja wymaga nieco kondycji od twojego faceta. Ty po prostu leżysz. Idealnie, prawda?
 

6. Analny piesek

 
Urozmaicona pozycja na pieska - schodzisz nieco bardziej w dół tułowiem wypinając pośladki jeszcze bardziej. Dzięki temu facet ma lepszy dostęp do twojej pupy.
 
 

7. W pełni oddana

 
Załóż nogi na ramiona faceta i pozwól mu wejść. W tej pozycji nie możesz kontrolować jego ruchów, ciężko też będzie ci się w ogóle ruszać. Pamiętaj, żeby uważać na włos, jeśli są długie - jak się na nich położysz plecami, nie będziesz w stanie ruszyć głową ;) 

 

 

8. Wszystko w jego rękach


Choć pozycja ta wygląda na łatwą, nie wybierajcie jej, jeśli dopiero zaczynacie przygodę z seksem analnym. Podobnie jak w poprzedniej, nie będziesz miała żadnej kontroli nad sytuacją, wszystko - głębokość, tempo, moment wejścia i wyjścia będzie zależał od faceta.
 

9. Chill

MCKIBILLO 

 

Wieczorny chill przed telewizorem nie musi być nudny. Kiedy on siedzi na kanapie, usiądź na nim i przejmij kontrolę.

 

l
Reklama

Polecane wideo

BARAN - barany lubią ostry, szybki...
BARAN - barany lubią ostry, szybki seks. Wypróbujcie pozycję od tyłu (w wersji waginalnej lub analnej). Twój facet będzie wniebowzięty, bo będzie kontrolował szybkość, głębokość i intensywność pchnięć.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama