Reklama
Reklama

Jak zachowuje się "zdrajca", gdy przyłapiesz go na zdradzie

Jak zachowuje się "zdrajca", gdy przyłapiesz go na zdradzie Jak zachowuje się "zdrajca", gdy przyłapiesz go na zdradzie/ fot. "Dziewczyna warta grzechu" (Lagniappe Films)

Marysia Widawska

15września2015

Kłamie w żywe oczy?

Już od jakiegoś czasu podejrzewałaś, że twój facet cię zdradza, a teraz wreszcie go nakryłaś i masz pewność. Jesteś wściekła i zrozpaczona jednocześnie. Tymczasem on, zamiast się przyznać, przeprosić i błagać o wybaczenie...

Odwraca twoją uwagę

Zamiast przyznać się, że ci zdradził i skupić się na swojej kwestii, twój facet zmienia temat na coś zupełnie innego. Na przykład nagle wyznaje ci, że dostał awans albo że znalazł dla was mieszkanie. Nagle dowiadujesz się o tym, na co czekałaś i o czym marzyłaś. Nawet nie zauważyłaś, że twoja złość została przyćmiona, a rozmowa zeszła na zupełnie inny temat.

 

Zobacz także: Na czym polega zdrada emocjonalna?

 

Szuka wymówek

Przyłapałaś go z inną kobietą, a on mówi, że:

a) to tylko przyjaciółka

b) ona nic dla niego nie znaczy

c) zrobił to, żeby uratować wasz związek

Odpowiedź c) wydaje ci się kiepskim żartem? Zdaniem dr Susan Mandel, która zajmuje się terapią małżeńską i rodzinną, wielu mężczyzn szczerze wierzy, że zdradzając uratują swój związek.

Zwala winę na ciebie

Nie dość, że facet cię zdradza, to jeszcze jest tak bezczelny, że zwala winę na ciebie. Ty za dużo pracujesz, zbyt dużo czasu spędzasz ze znajomi i ciągle jesteś zmęczona. A przecież facet ma swoje potrzeby! Nie daj sobie wmówić tych bzdur. Facet nie jest istotą, która nie może żyć bez seksu, a twoja "wina" jest tylko pretekstem.

 

Zobacz także: Dlaczego niektórzy zdradzają?

 

Wmawia ci, że to nieprawda

Wieczorem nagle wychodzi, bo "kolega zadzwonił", na ekranie jego smartfona pojawił się gorący sms (nie musiałaś grzebać w tel, wystarczy, że zadzwonił i wyświetliła się treść wiadomości), twoja kumpela widziała jak całował się z jakąś kobietą... dla niego to wciąż nie są dowody. Ty sobie wymyślasz, a twoja przyjaciółka po prostu go nienawidzi. Ostatnio słyszałam historię o facecie, który ciągle zdradzał żonę. Kiedy ta na własne oczy nakryła go z inną, wmówił jej, że ma zwidy i powinna się leczyć, bo ona ma już dość jej choroby. Kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego.

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Chris Martin i Gwyneth Paltrow
Chris Martin i Gwyneth Paltrow

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama