Reklama
Reklama

10 wymówek, których używają pary, żeby olać trening

10 wymówek, których używają pary, żeby olać trening O ile nie jesteście parą z "Iniemamocnych" na pewno znacie te wymówki//fot. kadr z filmu "Iniemamocni"

Dominika Czech

14września2015

Mamy tyle zaległości w czytaniu...

Wczoraj wieczorem uprawialiśmy seks

Przecież wieczorny seks pobudza metabolizm jeszcze przez cały kolejny dzień. Nawet jeśli była to bardzo leniwa sesja, możecie zaliczyć ją jako trening.

 

Będziemy uprawiać seks dziś wieczorem

Prawdopodobnie jednak wybierzecie sen, ale sam pomysł pocenia się z facetem w łóżku niż na bieżni jest o niebo lepszy.

 

Idziemy na randkę do kina

Na film przed pracą ciężko zdążyć, więc zostają godziny popołudniowe, a że pewnie randka się przedłuży i późno będziecie w domu to nie ma co wstawać za wcześnie. Przecież niewyspani nie jesteście sobą.

 

Nadrobimy w weekend

Dwugodzinna sesja w sobotę i w niedzielę na pewno pozwoli wam nadrobić wszystkie zaległości treningowe z tygodnia. A że akurat w ten weekend wypada pięć imprez... trudno, trzeba będzie przełożyć plan na kolejny weekend.

 

Musimy jechać do rodziców/brata/siostry

Normalnie wystarczy, jak wpadniecie na obiad raz na kwartał, ale jeśli pojawi się wybór - siłownia albo rodzina, wiadome, że wypadnie na rodzinę.

 

Trzeba zrobić zakupy

 Przecież zdrowa dieta to podstawa, a wasza lodówka zaopatrzona jest już tylko w światło. Jak już jesteście w sklepie odkrywacie, że im cięższy wózek, tym więcej siły wymaga jego pchanie, więc tak naprawdę te zakupy możecie potraktować jak trening.

 

Mamy tyle książek do nadrobienia

Na pewno w półtorej godziny, które zajmie wam trening przeczytacie te wszystkie książki, które piętrzą się wam na  półkach. A może jednak warto ściągnąć jakąś książkę lub audiobooka do posłuchania na siłowni? Wtedy i mózg i ciało będą mogły pracować.

 

Musimy posprzątać

Co prawda nigdy nikt nie wpada do was bez zapowiedzi, a jak już się z kimś umówicie to wiecie o wizycie przynajmniej tydzień wcześniej, ale przed wyjściem na trening  mieszkanie zdecydowanie wymaga generalnych porządków. W końcu myjąc okna traci się z pięćset kalorii!

 

Któreś z was miało zły dzień w pracy

I nawet ten wystrzał endorfin, który następuje w trakcie treningu nie będzie w stanie poprawić humoru tak, jak dobra beza. 

 

Jedno z was jest chore

No przecież nie zostawicie siebie nawzajem w łóżku, nawet jeśli na udawaną grypę nie ma choroby, ktoś musi parzyć tę herbatę z miodem...

 

l
Reklama

Polecane wideo

Zobacz, jak modelki Playboya wygląd...
Zobacz, jak modelki Playboya wyglądają przed i po nałożeniu make-up. Makijaże wykonała znana wizażystka Melissa Murphy. Nicole Aniston - jedna z modelek /fot. Instagram.com/xmelissamakeupx

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama