Reklama
Reklama

O czym rozmawiać na pierwszej randce?

O czym rozmawiać na pierwszej randce? O czym rozmawiać na pierwszej randce?/ fot. "50 pierwszych randek" (Columbia Pictures Corporation)

Marysia Widawska

13września2015

Udana pierwsza randka = druga ;)

Nieważne na ilu pierwszych randkach byłaś, przed każdą kolejną czujesz zdenerwowanie i zastanawiasz się jak się zachować, żeby zachwycić sobą faceta. Wiadomo, że nie da się zaplanować przebiegu randki ani tematów, które będziecie poruszać, ale można ułożyć sobie w głowie plan awaryjny, który po pierwsze, pozwoli uniknąć krępującej ciszy, po drugie, umożliwi zmianę tematu, gdy pojawi się wątek niewygodny (choćby poglądy polityczne). Odrób z nami pracę domową i spokojnie idź na pierwszą randkę. Oto kilka dobrych tematów na początek:

Zainteresowania i hobby

To bardzo dobry temat, który pozwoli ci sprawdzić, czy macie jakieś punkty styczne. Może jest to czytanie? (Co teraz czytasz?), może muzyka (Wybierasz się na ten koncert?) albo sport (Jakiego sportu ekstremalnego chciałbyś spróbować?). Nie dość, że jest o czym gadać, to jeszcze w głowie pojawia się pomysł na kolejną randkę.

 

Zobacz także: 12 zaskakujących faktów o randkach w sieci

 

Znajomi

Kiedy dowiesz się kim są jego przyjaciele (i czy w ogóle ma jakichś przyjaciół) oraz jak spędzają czas, będziesz mogła lepiej wyobrazić sobie jakim on jest człowiekiem i czy wasz sposób spędzania czasu się pokrywa. Bo jeśli ty uwielbiasz przesiadywać w knajpach, a on najchętniej siedziałby w lesie, to może być ciężko...

 

Zobacz także: 7 rzeczy, które mogą zrujnować pierwszą randkę

 

Marzenia

Nie ma chyba nic atrakcyjniejszego niż ambicja (oczywiście zdrowa). Rozmowa na temat celów i marzeń pokazuje, czy myślicie podobnie, czy tego samego oczekujecie od życia i... czy w waszym życiu jest miejsce dla drugiej osoby.

 

 

 

 

 

źródło: femalenetwork.com

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Dla jeszcze bardziej estetycznych d...
Dla jeszcze bardziej estetycznych doznań - kulki w kolorze różu.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama