Reklama
Reklama

Jak wygląda idealny penis?

Jak wygląda idealny penis? Jak wygląda idealny penis?/ fot. Thinkstock

Marysia Widawska

12września2015

Tak zdecydowały kobiety!

Naukowcy z University of California, Los Angeles i University of New Mexico przeprowadzili zaskakujący eksperyment, na podstawie którego opracowali wymiary idealnego penisa. Jak to zrobili? Rozdali uczestniczkom badania dilda wydrukowane przy pomocy drukarki 3D. Wreszcie kobiety nie musiały zgadywać, jaki rozmiar będzie najlepszy, a mogły sprawdzić to organoleptycznie.Co się okazało? Wolimy wielkie penisy czy wystarczą nam te zupełnie "przeciętne"?

 

Zobacz także: Rozmiar jednak ma znaczenie?

 

Naukowcy stworzyli aż 33 modele penisów, które różniły się zarówno długością jak i obwodem. Następnie poprosili 75 uczestniczek badania, aby wybrały sobie dwa penisy: jeden dla życiowego partnera i drugi dla kochanka na jedną noc. To nie koniec. Każda kobieta musiała wypełnić szczegółową ankietę na temat swojej historii seksualnej, jakości aktualnego seksu oraz wspomnień dotyczących penisów byłych facetów (Wyobrażasz sobie, co by się stało, gdyby te informacje wpadły w niepowołane ręce?!).

No dobra, pora na wyniki. Przyznajemy, że nas zaskoczyły. Okazało się, że rozmiar penisa we wzwodzie u stałego partnera ma być jedynie troszkę większy niż średnia, czyli 16 cm długości i 12,2 cm obwodu (średnia długość amerykańskiego penisa to 15,2 cm, obwód 12,5 cm).

Z kolei, jeśli chodzi o rozmiar kochanka na jedną noc, idealny rozmiar penis to 16,25 cm długości i 12,7 cm obwodu.

 

Zobacz także: Seksualna mapa świata

 

Wnioski? Cóż. Okazuje się, że marzeniem kobiet (przynajmniej tych, które brały udział w badaniu) wcale nie są ogromne penisy, a zupełnie "zwyczajne" kiełbaski. Co więcej, mamy mniejsze wymagania co do rozmiaru faceta na całe życie niż faceta na jedną noc (tego akurat nie rozumiemy), przy czym, nie są to wielkie różnice. Czemu miałoby zależeć nam na tym, żeby jednorazowy seks był z lepiej wyposażonym facetem niż ten na całe życie? Masz jakąś teorię?

 

l
Reklama

Polecane wideo

Bloger-piesek
Najwygodniejsza pozy...
Bloger-piesek Najwygodniejsza pozycja! Blogujesz, twittujesz, fejsbukujesz i działasz!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama