Reklama
Reklama

9 powodów, by spotykać się z facetem, który ma... pluszowego misia

9 powodów, by spotykać się z facetem, który ma... pluszowego misia 9 powodów, by spotykać się z facetem, który ma... pluszowego misia

Dominika Czech

11września2015

Naprawdę warto!

Jest wrażliwy

Każdy facet, który nie wstydzi się przyznać do posiadania pluszowego misia (czy to w dzieciństwie czy teraz) ma wrażliwą stronę. Nawet jeśli na co dzień jest twardzielem.

 

Jest sentymentalny

Nie wyrzuci waszych wspólnych zdjęć, biletów z pierwszej randki w kinie ani żadnej pamiątki związanej z waszym związkiem. OK, może to zagracać mieszkanie, ale czyż nie jest to słodkie? 

 

Myśli o przyszłości

Facet, który przechowuje swoje zabawki może robić to z konkretnego powodu, na przykład, by przekazać swoją kolekcję synowi lub córce. Ten mały miś mówi ci, że facet myśli o założeniu rodziny.

 

Docenia rodzinę

Trzymanie przez tyle lat maskotki to znak, że miś kojarzy mu się z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa, a wtedy człowiek jest najbardziej przywiązany do rodziny. Jeśli ciągle ma pluszowego misia, to znaczy, że rodzina jest dla niego bardzo ważna.

 

Nie może spać sam

Jeśli nie może zasnąć bez misia, możesz być pewna, że po kilku nocach spędzonych z tobą będzie tęsknił za twoim towarzystwem pod kołdrą.

 

Nie jest za stary na nic

Wciąż ma dziecięcą radość życia, ciągle chce się przytulać, łaskotać i bawić. Nie dba o to, że ktoś powie, że jest dziecinny, bo dobrze się z tym czuje.

 

Jest nostalgiczny

Bez problemu będzie rozmawiał o swojej przeszłości i swoich uczuciach. Tak samo miło będzie wam wspominać wasze wspólne przeżycia sprzed tygodni, miesięcy i lat.

 

Może mieć koszmary

Wiele dzieci śpi z misiami, aby czuć się bezpiecznie w ciągu nocy i w przypadku koszmarnych snów. Na szczęście, kiedy już będziecie razem, miś nie będzie potrzebny, bo doskonale wiesz, jak zwiększyć jego komfort w środku nocy.

 

Będzie za tobą tęsknić

Jeśli ciągle ma starego misia, bo nie poradziłby sobie z tęsknotą za zabawką, pomyśl, jak bardzo będzie tęsknił za tobą, gdy się rozstaniecie na kilka dni czy godzin.

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Macie podobne cele i wartości....
Macie podobne cele i wartości. Powiedzmy, że on marzy o małym domku na przedmieściach i gromadce dzieci, a ty chcesz podróżować po świecie i tak naprawdę nie za bardzo marzy ci się bycie mamą... W takiej sytuacji zawsze ktoś w związku będzie rozczarowany, bo będzie musiał zrezygnować ze swoich celów. Dobrze, żebyście wiedzieli, czego oczekujecie od życia, unikniecie rozczarowań.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama