Reklama
Reklama

9 sposobów, by uwieść faceta przez internet

9 sposobów, by uwieść faceta przez internet Jak randkować w sieci?

Dominika Czech

11września2015

Sprawdzony COSMOporadnik

1. DŁUGIE WIADOMOŚCI


Jeżeli twoja wiadomość będzie miała więcej niż 140 znaków, masz o 40% więcej szans na to, że ci odpisze. 

2. ZRÓB PIERWSZY KROK


Jeżeli pierwsza wyjdziesz z propozycją drinka, czy lunchu, prawdopodobieństwo, że on odpowie wzrasta o 73% ! W czym tkwi sekret? Użyłaś "złotego połączenia" - napisałaś o alkoholu i jedzeniu. 


3. MIEJSCE ZAMIESZKANIA NIE JEST BEZ ZNACZENIA


Jeden z portali randkowych odkrył, że istnieje zależność między podejściem do życia, internetowymi randkami, religią, a miejscem zamieszkania.

4. MIĘDZY BOŻYM NARODZENIEM A WALENTYNKAMI PRZYBYWA "SZUKAJĄCYCH" NA PORTALACH RANDKOWYCH


To właśnie w tym okresie zauważa się wzrost liczby rejestrujących się na portalach randkowych osób aż o 25%. 

5. EMOTIKONY


Wiele osób wysyła je bez namysłu, ale jak się okazuje, nie jest to bez znaczenia. Jeżeli dopiszesz ":-)", masz 13% więcej szans, że otrzymasz odpowiedź. Jeżeli to pominiesz, szanse spadają o 66%. 

6. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA


Spośród 1000 najczęściej używanych słów na portalach randkowych aż 380 ma związek z aktywnością fizyczną. Najczęściej wymieniane to "surfing", "joga", "narciarstwo", "fitness".

7. BŁĘDY JĘZYKOWE


Jeżeli takie robisz, prawdopodobnie od razu zostaniesz zdyskwalifikowana! Aż 43% użytkowników portali randkowych potwierdziło, że błędy językowe nie są seksowne.

8. SELFIE


Okazuje się, że użytkownicy portali randkowych są wielbicielami selfie - aż 84% woli je od zwykłego zdjęcia.  

9. KRÓTKI KONTAKT


Naukowcy twierdzą, że przed pierwszą randką nie należy utrzymywać ze sobą długiego kontaktu "online", ponieważ może to poskutkować idealizowaniem rozmówcy i rozczarowaniem przy bezpośrednim spotkaniu. 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Macie podobne cele i wartości....
Macie podobne cele i wartości. Powiedzmy, że on marzy o małym domku na przedmieściach i gromadce dzieci, a ty chcesz podróżować po świecie i tak naprawdę nie za bardzo marzy ci się bycie mamą... W takiej sytuacji zawsze ktoś w związku będzie rozczarowany, bo będzie musiał zrezygnować ze swoich celów. Dobrze, żebyście wiedzieli, czego oczekujecie od życia, unikniecie rozczarowań.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama