Reklama
Reklama

Jakie pieszczoty lubią mężczyźni?

Jakie pieszczoty lubią mężczyźni? Jakie pieszczoty lubią mężczyźni?

Justyna Sałkowska

10września2015

My już wiemy, a Ty? Rozpal swojego faceta do czerwoności :)

Seks jest bardzo ważny w związku, co do tego nie ma chyba żadnych wątpliwości. Igraszki w sypialni budują bliskość i wzajemne zaufanie. Chcesz wiedzieć jak sprawić mu przyjemność? Podpowiemy ci!

 

Całowanie w szyję

 

Pamiętaj, faceci też lubią być pieszczeni i delikatnie całowani, dlatego postaraj się, by wasza gra wstępna została w ten sposób urozmaicona. Szczególnie podniecające się pocałunki w szyję, czyli tak zwany necking. Poświęć nieco czasu na rozpalenie jego zmysłów. Pieszczoty możesz zacząć od skóry za uszami, stopniowo przechodząc do sąsiedztwa jabłka Adama.

 

Całowanie w ucho

 

Czy wiedziałaś, że wielu facetów uwielbia całowanie uszu? Delikatnie dotykaj językiem krawędzi ucha i przesuwaj się ku płatkom. Na początku możesz być delikatna, później zwiększaj intensywność pieszczot. Jak jeszcze go podniecisz? Seksownym głosem, prosto do ucha, wyszepcz mu kilka pikantnych zdań.

 

Drapanie po plecach

 

Pokaż mu, że masz pazurki! Podczas pieszczot lub seksu, drap go po plecach. W ten sposób udowodnisz mu, że sprawia ci ogromną przyjemność. Oczywiście, nie przesadzaj i nie wbijaj mu paznokci w skórę :)

 

Jak pieścić męskie pośladki?

 

Pośladki twojego mężczyzny są bardzo wrażliwe na dotyk, dlatego nie pomijaj ich w czasie gry wstępnej. Możesz je drapać i ściskać, komunikując jednocześnie facetowi swoje podniecenie. Panowie uwielbiają szczypać kobiece pośladki. Ty zrób to samo!

 

Masowanie kostkami lodu

 

Nie wiesz jak jeszcze możesz wykorzystać kostki lodu? Wykonaj nimi erotyczny masaż jego ciała. Zacznij od przesuwania kostek po szyj, a następnie przejdź do sutków i brzucha. Sposób masowania zależy tylko od ciebie. Obserwuj reakcje partnera. Na pewno zauważysz co podoba mu się najbardziej. Kostki przydadzą się przede wszystkim w czasie upałów. Wysokie temperatury bowiem sprawiają, że wiele osób nie ma ochoty na sypialniane igraszki.

 

Masaż intymny

 

A może zrobisz mu niespodziankę w postaci masażu? Na pewno będzie zachwycony. Wcześniej zadbaj o odpowiednią atmosferę, włącz nastrojową muzykę i zapal świecie. Wybierz też odpowiedni olejek zapachowy. Poza delikatnymi ruchami, możesz też lekko szczypać jego skórę.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Dla jeszcze bardziej estetycznych d...
Dla jeszcze bardziej estetycznych doznań - kulki w kolorze różu.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama