Reklama
Reklama

Najlepsze afrodyzjaki, których koniecznie musicie spróbować!

Najlepsze afrodyzjaki, których koniecznie musicie spróbować! Najlepsze afrodyzjaki, których koniecznie musicie spróbować!

Justyna Sałkowska

10września2015

Jesteście gotowi na nowe doświadczenia? Przygotujcie się na niezapomniane chwile :)

Musicie dbać o urozmaicanie waszego seksu, jeśli nie chcecie, by do waszej sypialni na paluszkach wkradła się rutyna. Nie próbowaliście jeszcze afrodyzjaków? Nie czekajcie! Mamy dla was kilka propozycji :)

 

Ostrygi jako afrodyzjak

 

Lubicie owoce morza? W waszych planach jest romantyczna kolacja? Przyrządźcie ostrygi, które są jednym z najbardziej popularnych afrodyzjaków. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że są bogate w cynk! Pamiętajcie, ostrygi jada się tylko świeże. Do kolacji możecie dodatkowo podać dobrego szampana. Podobno ich wielkim miłośnikiem był jeden z najsłynniejszych w dziejach kochanków, czyli sam Casanova.

 

Korzeń imbiru

 

Jeśli nie ostrygi, to może wypróbujecie korzeń imbiru? To znakomita przyprawa, której możecie używać do wzbogacenia spożywanych potraw. Oczywiście, zachowajcie umiar w jej stosowaniu. 

 

Krewetki – afrodyzjak

 

Jesteście wielbicielami krewetek? Doskonale :) Te niewielkie stworzonka to jeden z naturalnych afrodyzjaków, ponieważ podobnie jak ostrygi, zawierają cynk. Możecie je przyrządzić na różne sposoby, na przykład podsmażając z przyprawami, dodając do sałatek czy przygotowując z nich koktajl. Wachlarz możliwości jest nieskończony, dlatego jeśli planujecie łóżkowe igraszki, na kolacje możecie zaserwować właśnie krewetki.

 

Seler jako afrodyzjak

 

Poczciwy seler to jeden ze sztandarowych składników polskiej kuchni. Tymczasem, okazuje się że to niepozorne warzywo może podgrzać temperaturę w waszej sypialni. Seler warto jadać w formie surówek oraz zup, jest tani i dostępny w zasadzie w każdym sklepie spożywczym.

 

Szafran jako afrodyzjak

 

Szafran to wyjątkowa przyprawa, która została uznana za jeden z najlepiej działających afrodyzjaków. Stosujcie ją do wzbogacania smaku przygotowywanych potraw. Uwaga – z szafranem nie można przesadzać.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Według Shafiqa Qaadri, autora książ...
Według Shafiqa Qaadri, autora książki "The Testosterone Factor: A Practical Guide to Improving Vitality and Virility, Naturally," , migdały były niegdyś uważane za symbol męskich narządów i płodności. Na pewno orzechy te mają ogromny wpływ na nasze życie seksualne. Zawierają cynk, selen i witaminę E - składniki, które mają ogromny wpływ na odczuwanie pociągu seksualnego, reprodukcję i zdrowie naszych części intymnych. Selen szczególnie wpływa na płodność, zarówno mężczyzn jak kobiet, zaś witamina E powoduje, że nasz układ krwionośny jest mocny i funkcjonuje bez zarzutów. Cynk to główny składnik męskich hormonów, więc jego wysoki poziom gwarantuje wzrost libido u panów. Migdały zawierają także kwasy Omega 3, które zwiększają przepływ krwi do narządów rodnych, zaś arginina - aminokwas, który można znaleźć w migdałach, pomaga w uelastycznieniu żył i także poprawia cyrkulację krwi. Jak podkreśla dr. Lamm z Universytetu Nowojorskiego, stan naszych żył i zapewnienie poprawnego przepływu krwi to podstawa udanego życia seksualnego //fot. Thinkstock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama