Reklama
Reklama

Chcesz poderwać faceta? Uprawiaj sport!

Chcesz poderwać faceta? Uprawiaj sport! Kitesurfing? Tak!

Wojtek Falkowski

20sierpnia2015

My wiemy jaki!

Faceci uwielbiają dziewczyny, które lubią sport. Nie chodzi o wyczynowe uprawianie boksu, ale o chęć do próbowania nowych rzeczy, odwagę, umiejętność wyluzowania się i cieszenia życiem.

Podpytałem moich kumpli i udało mi się stworzyć listę sportów, które są najmilej widziane wśród facetów. I tak, masz rację - o tym, jaki sport jest mile widziany u dziewczyny determinowany jest tym, jaki sport uprawia facet. Choć nie zawsze ;)

 

Kitesurfing

Woda, adrenalina, wiatr we włosach i prędkość. Jeśli zdecydujesz się spróbować kite'a, na pewno zapunktujesz w oczach faceta. Jeśli na początku nie będzie ci wychodziło, tym lepiej! Nikt nie chce się wiązać z panią perfekcyjną!

 

Windsurfing/surfing

Patrz punkt wyżej - nie ma nic seksowniejszego niż dziewczyna walcząca z falami. Mokre włosy, kostium kąpielowy... już chyba wiesz, dlaczego tak nas to kręci!

 

Wspinaczka

Podobno wspinaczka to sport dla prawdziwych twardzieli. Wielokrotnie jednak okazywało się, że eteryczne dziewczyny, które poznawałem parały się właśnie skałkami. Bo oczywiście nie mówię tu o zdobywaniu ogromnych szczytów - chodzi o to, żebyśmy razem mogli wyskoczyć na weekend i poskakać po skałkach. A że ja będę cię przede wszystkim asekurował i patrzył, jak wspinasz się do góry... ;) 

 

Jazda rowerem

Jeśli chodzi o rower to wychodzi z nas typowy samiec - widok twoich pośladków pięknie wyeksponowanych na rowerze górskim - za tobą przejechałbym całą trasę Tour de Pologne!

 

Rolki/łyżwy

Tu już mówimy o wszystkich typowo kobiecych cechach - gracja, eteryczność, delikatność. I to bujanie biodrami w czasie jazdy.

 

Tenis

Siła, krótkie spódniczki i okrzyki, które nam wydają się seksowne (no, może nie wszystkie). Oczywiście, że nasza gra to nie ta z kortów Wimbledonu, ale już na samą myśl o grze z tobą widzimy cię w stroju Radwańskiej!

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Victor Borsuk - wielokrotny Mistrz...
Victor Borsuk - wielokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu w kategorii freestyle//fot. Adam HARRY Charuk

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama