Reklama
Reklama

5 sztuczek, dzięki którym doprowadzisz go do ekstazy

5 sztuczek, dzięki którym doprowadzisz go do ekstazy

Chcesz zobaczyć w oczach faceta szaleńczy głód pożądania? Dzięki naszym podpowiedziom masz szansę rozpalić ukochanego do białości!

1. Nagły napad żądzy

Zaskocz ukochanego, gdy półnagi goli się albo myje zęby w łazience. Zacznij się do niego łapczywie dobierać i daj mu się wziąć na miejscu - możesz być pewna, będzie gotów w sekundę!

2. Pikantna obsługa

Pieść się po cichutku w kinie, taksówce albo w odległym kącie ciemnej kawiarni... Posłuż się przy tym palcami kochanka - dotykaj się nimi przez ubranie. Stawiamy wszystkie pieniądze, że nie będzie protestował.

3. Ulubiona zabawka

Chwyć penisa i zrób z nim wszystko, co zawsze chciałaś zrobić wibratorem - wędruj nim po swoim ciele, pocieraj się między udami, po brzuchu, sutkach...Facet z rozkoszą ci na to pozwoli.

4. Krótkie spięcie

Kiedy on w restauracji lub u przyjaciół pomaga ci włożyć płaszcz, dotknij niby przypadkiem jego "klejnotów". Przepraszający figlarny uśmieszek sprawi, że facet podnieci się w sekundę.

5. Pikantny cukiereczek

Zaraź kochanka swoją namiętnością, kiedy masz nieprzepartą ochotę na seks. Powolutku, zmysłowo liż czubkiem języka miejsce tuż nad jego górną wargą. Facet odruchowo wciągnie powietrze, a wraz z nim zapach słodkiego błyszczyka, którym wcześniej posmarowałaś wargi. Szepnij, że chcesz być jego landrynką i pragniesz, by ssał cię całą...

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze