Reklama
Reklama

Seksowny taniec?! – Właśnie tak podgrzejesz temperaturę w sypialni

Seksowny taniec?! – Właśnie tak podgrzejesz temperaturę w sypialni fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

08lipca2019

Skorzystaj z naszych wskazówek i odważnie podbij jego… serce

Już nie raz chciałaś to zrobić! Założyć seksowny strój, włączyć „Drunk in love” Beyonce i zatańczyć temu jedynemu? Tak, to byłby rewelacyjny początek gry wstępnej, a później tylko nieziemsko orgazmiczny seks.

Tylko, że zazwyczaj na marzeniach się kończy, prawda? Pierwsze nad czym się zastanawiasz, to czy twoje ciało jest wystarczająco seksowne. Tu zahaczamy o kwestie pewności siebie. I gwarantujemy, twój partner kocha cię pomimo ewentualnych niedoskonałości. A jeśli jest inaczej – to chyba czas pomyśleć nad… zmianą partnera.

Po drugie – martwi cię, że twoje ruchy nie są tak skoordynowane i płynne jak w przypadku wspomnianej wcześniej Beyonce, czy Jenny Dewan z filmu Step Up? Nie szkodzi! A jeśli chcesz dojść do perfekcji musisz zacząć trenować.

Niezależnie od tego czy umiesz tańczyć, czy nie daj się ponieść chwili, a jeśli szukasz porad, jak sprawić, żeby twój taniec uwiódł partner totalnie i żeby zakończył się nieziemskim seksem – mamy kilka podpowiedzi.

fot. istock.com

 #1 Rozciąganie

Te ruchy może nie należą do najseksowniejszych, ale warto rozgrzać się przed tańcem. Jeśli lekko wstydzisz się rozciągać przed partnerem – przygotuj się w łazience. Skłony, ruchy bioder, wszystko to co uczyni twoje ciało bardziej elastycznym.

#2 Playlista

Zaplanuj to przy czym chcesz tańczyć. W przypadku utworów do erotycznego tańca nie licz na spontaniczność stacji radiowej. Wybierz taką muzykę, przy której czujesz się pewnie, która jest twoją ulubioną.

#3 Nie przesadzaj

Na pierwszy ogień zrezygnuj z ewolucji, z którymi możesz sobie nie poradzić.

#4 Odpowiedni nastrój to podstawa

Wszystko to, co zapewni tobie komfort jest jak najbardziej pożądane. Świece, przyciemnione światło, a co powiesz na tajemniczą maskę? Ten gadżet doda pikanterii i odwróci uwagę twojego faceta od ewentualnych, lekkich niedociągnięć.

#5 Strój

Obcasy – a konkretnie czerwone szpilki – to jest to! Ważne – jeśli zdecydujesz się na ten odważny rekwizyt – załóż buty wcześniej i rozchodź je. Nie chcesz chyba, żeby w trakcie seksownego tańca obtarły cię, albo co gorsze – chyba nie chcesz wyglądać w nich – delikatnie mówiąc pokracznie. Nie mówiąc już o zwichnięciu kostki. Co do samego stroju: zainwestuj w bieliznę dobrej jakości – unikniesz ewentualnych otarć, czy zaczepieniu się w najmniej odpowiednim momencie. Wybierz taki strój, w którym będziesz się czuć komfortowo i seksownie jednocześnie: podwiązki, pończochy, a może zainteresuje cię wejście w rolę: pielęgniarka, stewardessa? Bądź kreatywna! To co szalenie istotne wybierz taki strój, który twój partner będzie mógł łatwo z ciebie zdjąć.

Jak wybrać idealną muzykę?

To zależy od tego, co gra w twojej duszy. Ale seksowny taniec przed partnerem ma być uwodzicielski, powolny. Na początek idealnie sprawdzą się: Tradin Places Ushera, Girls With the One Eye Florance and The Machine, czy Drunk in Love Beyonce.

Wybierz taką muzykę, która jest jak najbardziej zmysłowa, która sprawia, że kiedy zamykasz oczy widzisz waszą dwójkę w sypialni. To muszą być utwory powolne i zmysłowe.

Zaintrygowana? Zaczynaj!

Powiedz partnerowi, żeby wygodnie usiadł na łóżku, buduj napięcie, zacznij od delikatnych ruchów, po to żeby na koniec pokazać co tak naprawdę potrafisz.

W trakcie tańca bądź jak najbliżej partnera, kuś go, nawiązuj kontakt wzrokowy, zaangażuj partnera. Dotykaj jego ciała – doprowadź go do czerwoności. To co najgorętsze w twoim ciele, to biodra – kołysz nimi, ich ruch ma wybijać rytm. Pamiętaj o dotykaniu swojego ciała w trakcie tańca – to bardzo sexy.

Czujesz się zawstydzona, nie wiesz czy dasz radę? Oczywiście do niczego się nie zmuszaj, ale jeśli podejmiesz decyzję i chcesz zatańczyć przed partnerem – w trakcie myśl tylko o tańcu. Jedno jest pewne, baw się i nie przejmuj jeśli cokolwiek ci nie wyjdzie. ON nawet nie zwróci na to uwagi. W trakcie tańca włącz zalotne spojrzenie, mrugnięcie okiem. Kiedy tańczysz tyłem do niego, odwróć głowę w jego kierunku i zalotnie spójrz, obliż usta – rób wszystko to, żeby twój partner chciał się z tobą kochać tu i teraz.

A! Nie zapomnij o włosach – szczególnie jeśli masz długie – to twój bezsprzeczny atrybut.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama