Reklama
Reklama

To jest najlepsza pozycja w seksie oralnym

To jest najlepsza pozycja w seksie oralnym fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

05lipca2019

W przypadku seksu oralnego, najpowszechniejszą pozycją jest ta na plecach. Zgadzasz się? A co powiesz na mały eksperyment?

Ale okazuje się, że można osiągnąć szczyt przyjemności w… siedzeniu na twarzy partnera… Wydaje się dziwne? Błędnie.

Bo po pierwsze, ta pozycja daje pełną kontrolę nad pracą partnera. Możesz zadecydować i niemal natychmiast zareagować, jaki kąt pieszczot jest dla ciebie najlepszy. Po drugie, ta pozycja daje twojemu partnerowi dostęp do najbardziej erogennej strefy: zewnętrznej części sromu łącznie z łechtaczką. W pozycji, kiedy siedzisz na twarzy partner, skupiacie się na uzyskaniu 100% przyjemności.

Domyślamy się, że pomysł na tę pozycję może wydawać się lekko krępujący i onieśmielający. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowaliście seksu oralnego w tej pozycji, warto to przedyskutować i wspólnie ustalić czy pasuje wam taka opcja, czy nie. Gwarancją udanego życia seksualnego jest poczucie komfortu.

Jak „TO” zrobić?

Pierwszą przeszkodą jest zastanawianie się jak zająć odpowiednią pozycję. Nic prostszego, usiądź okrakiem na klatce piersiowej partnera – oczywiście nie przygniataj go ;). Następnie lekko przesuń się do przodu, aż jego głowa znajdzie się między twoimi udami. Rozchyl uda, tak by usta partnera idealnie wpasowało się w miejsce pieszczot. To co ważne, utrzymaj swoją wagę na kolanach. Nie dopuść do tego by całkowicie opaść na partnera – cóż oczywiście jesteś jego słodkim ciężarem ale nadal jest to ciężar ;).

fot. istock.com

Koniecznie w trakcie seksu oralnego w tej pozycji kontroluj poczynania partnera. Poruszaj się zgodnie z tym co podpowiada twoja wyobraźnia – bliżej, dalej, wyżej – zadbaj o swoje doznania. Jeśli twój partner trafi w idealne miejsce – nie zawahaj się mu o tym powiedzieć.

Jeśli nadal masz obawy, czy aby na pewno ta pozycja jest odpowiednia - nie zastanawiaj się. To szalenie seksowne doznanie. A jeśli chcesz wprowadzić odpowiedni nastrój nic nie stoi na przeszkodzie by zapalić świeczki, włączyć relaksującą muzykę. Pomyślcie też o gadżetach erotycznych, czy lubrykantach, wszystko to co zaprzątnie twoją głowę i nie będziesz musiała się zastanawiać, czy pozycja siedzenia na twarzy partnera w trakcie seksu oralnego jest na miejscu.

fot. istock.com

Zapamiętaj jedną istotną rzecz – nic na siłę. Jeśli nie jesteś fanką seksu oralnego w tej pozycji i wolisz klasyczną – nie zmuszaj się. To ma być przyjemność!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama