Reklama
Reklama

Jak być królową w sypialni i przejąć kontrolę nad osiągnięciem orgazmu?

Jak być królową w sypialni i przejąć kontrolę nad osiągnięciem orgazmu? fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

04lipca2019

I nie, nie chodzi o stereotypowe zniewolenie partnera

Chodzi o to, by nadal czuć się seksowną kobietą, ale też taką która jest w stanie kontrolować osiągnięcie orgazmu i kierować partnerem, po to by sprawić obojgu maksymalną satysfakcję. 

#1 Nie przyklejaj sobie etykiety

To, że raz czy drugi „nie wyszło” wam w łóżku nie oznacza, że jesteście fatalnymi kochankami.  Zapomnijcie też o porównywaniu się i wiecznym (często nieudolnym) dążeniu do bycia wielkimi kochankami. W związku, w łóżku najważniejsze jest to, żeby ustalić z partnerem co lubicie najbardziej. Co was kręci, a czego totalnie nie jesteście w stanie zaakceptować. Powiedz partnerowi, czego chcesz od seksu. Zaufaj nam nie ma nic złego w tym, że na przykład lubisz szybkie, ale intensywne numerki. Przecież najważniejsze jest to, żeby szczytować w ulubiony sposób, prawda?

#2 Rozmowa

Ustalenie wspólnych przyjemności to jedno, ale warto też z partnerem świntuszyć, pisać sprośne smsy. Wypróbuj, wyślij mu krótki tekst: kochanie, wyobrażam sobie nas teraz, nago na moim biurku w pracy… Powtarzaj takie niespodziewane smsy – tak często jak masz tylko ochotę. Rozmawiajcie również z partnerem o waszych fantazjach. Albo zagrajcie w grę 10 pytań do… Zapamiętaj, rozmowa, odpowiadanie na pytania nie powinna przerodzić w przesłuchania. Macie się czuć jak najbardziej komfortowo się tylko da.

#3 Okiełznaj swoje… zakłopotanie

W trakcie seksu, kiedy twój partner nie całuje cię dokładnie tam, gdzie chciałabyś – powiedz mu o tym. Oczywiście z wyczuciem, tak by nie urazić jego „męskiej dumy”. Jeśli nie będziecie ze sobą rozmawiać, udzielać wskazówek – wasze życie seksualne będzie dalekie od ideału. A przecież nie o to chodzi. Poza tym, przecież trening czyni mistrza.

#4 To do list

Tak, nawet w przypadku seksu warto zrobić listę rzeczy, które chcecie zrobić, spróbować. Ale też przyda się lista sytuacji bardzo pożądanych, tych mniej i totalnie zakazanych.

fot. istock.com

#5 Przygotuj plan gry

A w zasadzie chodzi o scenariusz. Spontaniczność jest sexy, ale często jest przereklamowana. Pamiętasz jak pisałyśmy o tym, jak sprawić, żeby seks na plaży był magiczny? No właśnie, czasami warto zaplanować romantyczny wieczór od początku do końca. Przebieranki, gadżety, czy plan gry z pozycjami, czy ruchy które chcecie przetestować… Przejęcie kontroli nad akcją w sypialni jest bardzo sexy, czemu nie?!

#6 Kontrola w łóżku dla każdego oznacza zupełnie co innego

Zarówno ty jak i twój partner macie całe mnóstwo doświadczeń na swoim koncie. To, że kiedyś sprawiało tobie przyjemność, przy okazji związku z innym partnerem nie musi oznaczać, że teraz też tak będzie. Nie wkładaj w szablon osoby z którą jesteś, tylko dostosujcie swoje temperamenty i oczekiwania do aktualnej sytuacji.

A jeśli nie wiecie od czego zacząć, przejmij inicjatywę, kup seksowny strój, kajdanki i zaszalej – będziesz dokładnie wiedzieć, czy taka forma kontroli nad seksem podoba się twojej drugiej połówce, czy nie.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama