Reklama
Reklama

Seks na plaży? Wykorzystaj nasze wskazówki

Seks na plaży? Wykorzystaj nasze wskazówki fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

03lipca2019

Jak sprawić, żeby seks na plaży był magiczny?

W filmach, gdy para uprawia seks na plaży zawsze wszystko jest idealnie. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Po pierwsze jak znaleźć odpowiednie miejsce na plaży i co zrobić z wszechobecnym piaskiem?

No dobrze, pewnie powiecie: w takim razie jeśli już na początku, kiedy myślenie o seksie na plaży nastręcza problemów, to po co w ogóle kochać się w takim miejscu? Ano dlatego, że jeśli odpowiednio się przygotujemy seks na plaży może być naprawdę magiczny.

Stety czy niestety, choć za każdym razem namawiamy do spontanicznego seksu, akurat w tym przypadku najważniejszy jest dobry plan.

#1 Znajdź odpowiednie miejsce

Pamiętasz scenę z Seksu w Wielkim Mieście 2, gdzie Samantha Jones z przystojniakiem, Rikardem Spirtem flirtuje na plaży w Abu Dhabi? Niestety szczyt pożądania przerywa policja, a Samantha trafi do aresztu. Dlatego upewnij się, że znajdziecie odpowiednie miejsce, gdzie najlepiej jest pusto, a już na pewno nie nakryje was straż miejsca. Im bardziej odizolowane miejsce tym lepiej. Poza tym, chyba nie zależy ci na przypadkowych obserwatorach, którzy mogą wam przeszkodzić w najmniej oczekiwanym momencie. Pora też jest ważna. Nie ma nic bardziej romantycznego niż seks na plaży w blasku księżyca.

#2 Przygotuj się

W przypadku seksu na plaży ciężko mówić o spontaniczności. Wszechobecny piasek, który może powodować otarci, a nawet infekcję narządów płciowych.  Weźcie ze sobą sporą matę plażową i komplet ręczników. Jeśli używacie lubrykantów, zapakuj je również do torby. Najgorszą opcją jest zastępowanie ich… kremem z filtrem, które mogą doprowadzić do infekcji pochwy. Dodatkowo zaopatrz się w środek przeciwko owadom. Wieczór, piasek, woda… Atak komarów gwarantowany.

#3 Załóżcie coś, co łatwo zdjąć

Wygoda nie oznacza rezygnacji z seksownego wyglądu. Pamiętaj, żeby strój który wybierzesz był jak najbardziej funkcjonalny.

fot. istock.com

#4 Nie zapomnijcie o grze wstępnej

Seks na plaży nie oznacza, że musisz z niej rezygnować. Nakryjcie się kocem i odkrywajcie na nowo swoje ciało. To niesamowita, fascynująca podróż.

#5 Kluczem – odpowiednia pozycja

Niestety nie wszystkie pozycje są odpowiednie. Żeby uniknąć piasku w niepożądanych miejscach, wybierzcie pozycje, gdzie wasze narządy płciowe są jak najdalej od piasku – idealną będzie pozycja na pieska – pod warunkiem, że kochacie się w miejscu gdzie jesteście sami. Jeśli jednak chcecie pozostać bardziej niezauważeni wybierzcie pozycję na łyżeczkę. Pomyślcie również o wzięciu ze sobą krzesło plażowe. Możecie również spróbować pozycji siedzącej, gdzie wasze twarze są zwrócone do siebie. Nie najlepszą pozycją jest misjonarz, a jeśli już uprzecie się na niego, to koniecznie podłóż poduszkę pod swoje pośladki, po to by pochwa była jak najdalej od piasku.

#6 Nie panikuj

Kiedy ktoś przechodzi obok. Wtedy właśnie przydadzą się ręczniki – wystarczy, że nakryjecie się nimi i na spokojnie poczekajcie, aż znów zostaniecie sami.

#7 Stop

Zatrzymajcie się natychmiast, jeśli piasek dostanie się w okolicy waszych genitaliów. Wypłuczcie wrażliwe miejsca wodą i kontynuujcie.

#8 Kąpiel w morzu

Po skończonym seksie wskoczcie razem do wody. Wyobraź sobie, jakie to romantyczne, a może kiedy zobaczysz swojego partnera mokrego, w blasku księżyca zdecydujecie się na powtórkę…?

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama