Reklama
Reklama

Jak urozmaicić i doprowadzić do perfekcji szybki numerek na stojąco?

Jak urozmaicić i doprowadzić do perfekcji szybki numerek na stojąco? fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

03lipca2019

Seks w tej pozycji jest gorący, namiętny ale… wymaga niezłej kondycji i finezji.

To jedna z najpopularniejszych pozycji seksualnych, ale… może sprawiać pewne problemy, związane przede wszystkim z nie najlepszą kondycją fizyczną i… bólem nóg.

Oto kilka wskazówek, jak sprawić, żeby seks na stojąco był tylko i wyłącznie przyjemnością:

#1 Oprzyj się „o coś”

Jak to mówią, nie porywaj się z motyką na słońce. Seks w pozycji kiedy obydwoje nie macie się o co oprzeć jest przyjemny ale naprawdę wymagający. Dlatego, do momentu, kiedy nie popracujecie nad kondycją postarajcie się kochać w tej pozycji przy oparciu: może to być ściana, płot, drzewo… Cokolwiek co pozwoli wam złapać równowagę i da ukojenie bolącym nogom. Jeśli kochacie się na stojąco przodem do siebie możesz dodatkowo owinąć nogę wokół jego talii. Sprawi to po pierwsze maksymalną bliskość, pieszczoty, a także bardziej intensywne odczuwanie przyjemności.

#2 Seks oralny

Nie zapominaj o nim. Owszem penetracja jest totalnie numerem 1 ale w momencie kiedy nie możecie wypracować wspólnego rytmu i seks na stojąco sprawia wam więcej problemów niż przyjemności warto „wziąć sprawy w swoje usta”. To rewelacyjna alternatywa.

#3 Wykorzystajcie maksymalnie otoczenie

Zbawienne i bardzo poręczne może okazać się biurko, stół, czy blat kuchenny. Połóż się, tak by twoje pośladki były na krawędzi, rozchyl nogi i daj się ponieść fali namiętności. Seks oralny na początek? Czemu nie. To także świetna pozycja, by partner mógł podziwiać twoje piękno w całej okazałości.

fot. istock.com

 

#4 Nie musicie „kończyć” w pozycji na stojąco

To naprawdę może być dość trudne, szczególnie jeśli jesteście przyzwyczajeni do seksu na leżąco, czy siedząco. Dlatego idealnym wyjściem, jest rozpoczęcie seksu w pozycji na stojąco, a zakończenie na przykład w pozycji na pieska. Co ty na to?

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama