Reklama
Reklama

Jak uzyskać więcej przyjemności z seksu?

Jak uzyskać więcej przyjemności z seksu? fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

01lipca2019

Kilka prostych kroków, by cieszyć się mocniejszym orgazmem.

Chcesz z partnerem urozmaicić swoje życie seksualne? Pierwsze co masz na myśli to eksperymentowanie i rezygnację ze standardowych pozycji seksualnych na rzecz tych bardziej akrobatycznych? Błąd! Nie ma takiej potrzeby.

Jeśli razem z partnerem macie ulubione pozycje seksualne, które działają na waszą dwójkę, zachowajcie je w swoim repertuarze. Dopracujcie, lekko zmodyfikujcie i cieszcie się niewyobrażalną przyjemnością.

Tak naprawdę sekretem intensywnego i przyjemnego seksu jest wiedza i świadomość tego, pod jakim kątem się ustawić, dotyk których obszarów ciała sprawia nam najwięcej przyjemności i co pomaga nam się totalnie zrelaksować.

Osiągnięcie orgazmu tak często jak chcemy gwarantuje przede wszystkim połączenie umysł z ciałem, wyłączenie zbędnego myślenia i poniesienie się chwili.

fot. istock.com

Jak udoskonalić klasyczne pozycje seksualne?

#1 Ona na górze

To ulubiona pozycja facetów, gdzie mężczyzna może pieścić piersi partnerki i podziwiać jej piękne ciało. To także ulubiona pozycja kobiet, ponieważ mogą kontrolować kąt, prędkość i częstotliwość ruchów. Jeśli chcesz zwiększyć intensywność, odczucia, w trakcie seksu w tej pozycji pochyl się do przodu i delikatnymi, posuwistymi ruchami wchodź i wychodź. To pomoże uderzyć w twój punkt G. Zacznij od powolnych ruchów i stopniowo zwiększaj prędkość – ma to kluczowe znaczenie przy rozgrzaniu łechtaczki.

#2 Na pieska

Twój partner wchodząc w ciebie od tyłu jest idealnie dopasowany by trafić w punkt G. Jest jednak jeden minus pozycji na pieska – mianowicie bolące kolana. Spróbuj umieścić poduszkę pod brzuchem i klatką piersiową w celu wsparcia, wyprostujcie nogi zamiast ich zginać. Dzięki tym zabiegom możesz w pełni się relaksować i rozkoszować doznaniem.

#3 69

Uwielbiasz tę ucztę oralną? Cudownie! Wypróbuj lekko zmodyfikowaną wersję, połóżcie się na boku, rozchylcie nogi, a jeśli chcesz jeszcze większych doznań niech twój partner użyje wibratora i stymuluje cię dodatkowo.

#4 Na łyżeczkę

To bardzo "przytulaśna" pozycja dlatego nie warto z niej rezygnować. Żeby zwiększyć doznania wystarczy tak naprawdę niewielki i dość niepozorny gadżet – mianowicie opaska na oczy. Wyłącz w trakcie seksu zmysł wzroku – to gwarantuje dodatkowe podniecenie. Dodatkowo w trakcie tej pozycji twój partner ma wolne ręce – chwyć je i pokaż mu jak lubisz być pieszczona.

#5 Siedzenie okrakiem na partnerze

Żeby urozmaicić tę pozycję skup się przede wszystkim na oddechu. Nauka spokojnego oddychania działa cuda na każdy centymetr ciała. Pozwala cieszyć się z doznań, rozwijać się i otwierać na nowe. Dlaczego to takie ważne w tej pozycji? Siedząc twarzą w twarz z partnerem możecie spojrzeć sobie w oczy, zwiększyć intymność. Dodatkowo – głębokie oddychanie podczas stosunku zwiększa przepływ tlenu i krwi w organizmie, co sprzyja bardziej intensywnym doznaniom.

#6 Misjonarz

Ta pozycja dość często uznawana jest za nudną, podstawową. Kojarzy się raczej z odbębnieniem małżeńskiego seksu niż fantazją. Żeby podkręcić doznania, unieś biodra do góry lub podłóż pod pośladki poduszkę – zmienia to kąt penetracji twojego partnera i potencjalnie dużo prościej trafi w punkt G. Kolejną sztuczką jest złączenie twoich nóg, tak by nogi twojego partnera układały się na zewnątrz. Takie ustawienie spowoduje większe tarcie na łechtaczce. Wypróbuj koniecznie

Cosmo Girls – a może wy macie jakieś sprawdzone sposoby na podkręcenie temperatury w sypialni i zwiększenie doznań poprzez lekką modyfikację waszych ulubionych pozycji seksualnych?

Dajcie nam koniecznie znać na cosmo@cosmo.pl

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama