Reklama
Reklama

To miejsce to numer jeden. Właśnie tu powinnaś zawsze całować swojego partnera

To miejsce to numer jeden. Właśnie tu powinnaś zawsze całować swojego partnera fot. Getty Images

Jest takie miejsce na męskim ciele, którego nigdy nie powinnaś omijać. Jemu zagwarantuje wiele przyjemności, a tobie - sporo zabawy. Jeżeli jeszcze tego nie próbowałaś, nie czekaj dłużej.

Jeżeli kiedykolwiek wahałaś się, w które miejsce powinnaś pocałować swojego ukochanego, nie będziesz już miała żadnych wątpliwości. Na jego ciele jest jedno, bardzo ważne miejsce, którego nigdy nie powinnaś omijać - to są jego sutki.

 Męskie sutki są bardzo wrażliwe. Tak samo jak u kobiet, są strefą erogenną. Co ciekawe, u mężczyzn mogą być jeszcze bardziej wrażliwe niż u ciebie, ponieważ są znacznie rzadziej pieszczone. Jak podaje US National Institutes of Health, aż 52% badanych mężczyzn przyznało, że stymulacja sutków zwiększyła ich doznania seksualne.

- U mężyczyzn sutki nie pełnią żadnej roli poza tym, że są strefą erogenną. Jednak musimy pamiętać, że każdy jest inny i to co sprawia przyjemność dla innych, dla drugich może być być irytujące lub ich łaskotać - twierdzi seksuolog, Carlos Cavazos. - Dla wielu mężczyzn pieszczenie sutków może być niezbędnym elementem do osiągnięcia orgazmu. Jeżeli nie wiesz jak je pieścić, spróbuj się oprzeć na partnerze i najpierw dotykaj jego klatki piersiowej, omijając okolicę sutków. Przesuń dłonie z ramion aż do dolnych żeber, zahaczając palcami o sutki. Powtórz ten ruch kilka razy i obserwuj, czy to się podoba twojemu partnerowi. Zanim je zaczniesz całować, możesz spróbować je delikatnie podszczypywać. 

Coltrane Lord, ekspertka od seksu i intymności oraz autorka projektu "The Kinky Vanilla Love: The Sexy Soulful Journey from Betrayal to Bliss" poleca różnego rodzaju gadżety - od kostek lodu po piórka. Jej zadniem dobrze jest mieć przy łóżku piękne pudełko, w którym schowamy przedmioty, które pomogą nam w zabawie. Jeżeli nie mamy nic pod ręką, poleca spróbować delikatnego podgryzania sutków. 

fot. Getty Images

Czuła strefa erogenna - męskie sutki 

Natomiast doktor Jen Gunsaullus, trener seksu, uważa, że nie istnieje jeden przepis na udane pieszczoty sutków. Podkreśla, że każdy człowiek jest inny i nie powinniśmy się zdziwić, że dla kogoś jedynie delikatne dotykanie może okazać się bardziej podniecające niż najbardziej wyrafinowane pocałunki i szczypanie. Nie wszystkie sutki są tak samo wrażliwe, dlatego powinniśmy próbować i sprawdzać, co działa na naszego partnera.

- Zacznij od lekkiego lizania języka i pieszczenia palcami. Zapytaj swojego mężczyznę, czy chce więcej. Jeśli tak, możesz przejść do lekkiego gryzienia i drapania. Kiedy chce więcej, pieść go bardziej intensywnie i gryź. Jeśli lubi naprawdę zaszaleć, możesz użyć zacisków sutkowych lub nawet zabawić się gorącym woskiem. Ale upewnij się, że jemu się to podoba, zanim zrobisz krok do przodu - radzi dr Jenni Skyler, certyfikowany terapeuta seksu serwisu  AdamEve.com.

 Jeżeli jeszcze się wahasz, czy warto wprowadzić pieszczoty sutków do regularnej zabawy, przypomnij sobie, ile razy chciałaś, żeby partner dotykał i całował twoje. To było przyjemne, prawda? Więc będzie też dla twojego ukochanego. 

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama