Reklama
Reklama

12 rzeczy, które nie obchodzą facetów w łóżku

12 rzeczy, które nie obchodzą facetów w łóżku fot. istock.com
TAGI:

Męski umysł jest bardzo zajęty w trakcie seksu...

"Próbowałem tej sztuczki ostatnio? Podobała jej się? Kurcze, ona chyba ziewnęła!"

Jakimi drobiazgami faceci nie martwią się podczas seksu?

#1 ROZMIAR (I KSZTAŁT) TWOICH PIERSI

Przejmujesz się kształtem/kolorem/fakturą twoich sutków? Martwisz za dużym/za małym biustem? Facet pewnie nie. Pomyśl o tym tak: twój mężczyzna ma apetyt na ciebie. Ogromny. I nie ma dla niego znaczenia, czy główne danie (czyli ty) jest przybrane zielonym groszkiem czy brokułami...

#2 TWOJE SPECYFICZNE FANTAZJE SEKSUALNE

Wymarzyłaś sobie, że on będzie nielegalnym imigrantem z Chin przekraczającym Himalaje, a ty strażniczką graniczną, która go przyłapie? No to powiedz mu to. Podrzuć scenariusz, a facet pewnie weźmie z niego to, co mu pasuje. Być może pomyśli, że jesteś oryginalna, ale też... zaangażowana. A to jest sexy.

#3 JEGO EKSDZIEWCZYNA

Czasami, to się zdarza... porównujesz się do jego byłej. I martwisz, że nie jesteś tak elastyczna. Albo tak kreatywna. Albo odważna. No cóż, jego była jest... była. Więc nawet jeśli nie zdejmowała czerwonych szpilek w łóżku, na pewno miała jakieś wady. Każdy ma.

#4 TO, ŻE SIĘGASZ PO LUBRYKANT

Niektóre kobiety uważają, że jeśli potrzebują żelu nawilżającego, to znak, że czegoś im brakuje. Ale lubrykant sprawia, że seks jest lepszy, więc zrelaksuj się. I wykorzystaj żel już w czasie gry wstępnej. Do masażu. Najpierw czule posmaruj jego, potem siebie. A może zainwestujesz w jadalny lubrykant? Będziecie mieli jeszcze więcej opcji.

fot. istock.com

#5 TWOJA BIELIZNA

Oczywiście bez przesady. Jeśli jest podarta, flanelowa, w stylu babcinym i tak dalej... to może mu przeszkadzać, ale poza tym – nie. On patrzy na ciebie, a nie na wzór koronki na staniku. A jeśli masz co do tego wątpliwości... i wątpliwości co do swojej bielizny... jak najszybciej ją z siebie zdejmij.

#6 TECHNIKA ORALU

Jeśli nie używasz zębów i nie pomagasz sobie za mocno rękami (w sensie - masz świadomość, że jądra należy traktować delikatnie...), to jesteś mistrzynią oralu i twój facet uwielbia, jak bierzesz go do ust.

#7 TWOJA STREFA BIKINI

Mężczyźni doceniają, jeśli jesteś „tam” zadbana, ale inaczej definiują słowo „zadbana”. Nawet nie zauważą, że od kilku dni nie miałaś maszynki (czy depilatora) w ręku

#8 TO, CZY POŁYKASZ

Super, jeśli to robisz. Super, jeśli nie. Żaden mężczyzna tego od ciebie nie oczekuje (no chyba, że trafi łaś na freaka). Seks oralny jest tak przyjemny dla faceta, że ostatni akcent naprawdę nie ma znaczenia. Jeśli w strategicznym momencie wycofasz się i pozwolisz mu skończyć na swoim brzuchu czy piersiach, też będzie ci megawdzięczny.

fot. istock.com

#9 DŹWIĘKI, KTÓRE Z SIEBIE WYDAJESZ

Musiałabyś wrzeszczeć wniebogłosy (albo rodzice musieliby spać w pokoju obok), by facet uznał, że jesteś za głośna. Każde westchnienie, krzyk, jęk to dowód, że twój kochanek jest superkochankiem. A komplementów miło się słucha... Martwisz się, że w ogóle się nie odzywasz? Oddychaj mu ciepłym powietrzem do ucha. Supersexy.

#10 DŹWIĘKI, JAKIE WYDAJE TWOJE CIAŁO

Zmieniacie pozycje i wasze ciała odklejają się od siebie, wydając śmieszne odgłosy? A może z twojej pochwy dochodzi dziwne klaśnięcie? To naturalne dźwięki w czasie seksu i on to rozumie. Nie można ich wyłączyć, jak nie można wyłączyć silnika w czasie jazdy, choć pewnie jechałoby się ciszej ;-). 

#11 TWOJA TWARZ W CZASIE ORGAZMU

Tak, być może wyglądasz wtedy jakbyś miała kichnąć, rozpłakać się, podnieść sofę, ale... co z tego? On wygląda podobnie w podobnej sytuacji. I pewnie nie chciałabyś, żeby zachował twarz pokerzysty. Dzięki tym minom wiesz (i on wie), że seks był super.

#12 CZY MASZ ORGAZM (CZY NIE)

Żartujemy! Dla niego to też ważne. Więc jeśli nie uda się w czasie stosunku, poproś o rundę nr 2... Ręką, wibratorem lub ustami!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama