Reklama
Reklama

Jak mieć orgazm sutkowy?

Jak mieć orgazm sutkowy? fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

04czerwca2019

W czasach kiedy mamy obsesję na punkcie tego, żeby za każdym razem osiągnąć orgazm pochwowy, często zapominamy że są jeszcze inne formy pobudzenia…

Sutki to jedna z głównych stref erogennych naszego, kobiecego ciała. I to na nich tkwi potencjał by uwolnić potężną dawkę przyjemności.

Czym jest orgazm sutkowy?

Jak podaje dla womenshealthmag.com, dr Janet Brito, seksuolog i psycholog kliniczny, orgazm sutków to przyjemne uwolnienie pobudzenia seksualnego. To skoncentrowanie na stymulacji brodawek sutkowych, a nie bezpośrednim pobudzeniem łechtaczki czy pochwy. Stymulując sutki i ich otoczenie, możesz sama lub za pomocą partnera doprowadzić się do równie niezwykłej rozkoszy jak w przypadku orgazmu narządów płciowych.

fot. istock.com

Jak doprowadzić do orgazmu sutkowego?

To zależy… Przede wszystkim od preferencji, odczucia i chęci. Niektóre kobiety mają zbyt wrażliwe piersi, czy najzwyczajniej w świecie nie kręci je taka forma podniecenia. Stymulację sutków należy przeprowadzić bardzo umiejętnie. Jeśli twój partner chciałby doprowadzić cię do rozkoszy właśnie w ten sposób pokieruj nim i powiedz co lubisz najbardziej. Czy delikatny masaż, a może bardziej zdecydowane ruchy. Jeśli macie ochotę eksperymentujcie, szczypanie, ściskanie, podgryzanie – to wszystko wchodzi w grę – pod warunkiem, że ty tego chcesz. Wsłuchaj się w swoje ciało i skup się na osiągnięciu przyjemności.

Jeśli dłonie, czy język nie są w stanie doprowadzić cie do orgazmu sutkowego, możesz wypróbować niektóre zabawki erotyczne. Pomocny może okazać się wibrator, zaciski, pióra czy przyssawki na brodawki.

Orgazm sutkowy to także alternatywa dla pieszczot w trakcie miesiączki. Nie bój się eksperymentować, dajcie sobie czas i odkryjcie to co dla waszego życia erotycznego jest najlepsze.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama