Reklama
Reklama

11 punktów na ciele mężczyzny, o których powinnaś zawsze pamiętać

11 punktów na ciele mężczyzny, o których powinnaś zawsze pamiętać fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

24maja2019

Na które miejsca warto zwrócić szczególną uwagę?

Kochamy seks, to pewne. Ale czy wiesz dokładnie, które elementy ciała twojego partnera są strefami erogennymi? Zobacz, które obszary po odpowiednim potraktowaniu, sprawią, że ON oszaleje z rozkoszy…

#1 WŁOSY

Lubisz, jak ktoś dotyka delikatnie twoich włosów, masuje skórę głowy? To samo dotyczy mężczyzn. Delikatne pociąganie, całowanie i trzymanie włosów wysyła sygnał do reszty ciała. W trakcie całowania spróbuj przejechać koniuszkami palców jego włosy, zobacz co twój partner na to. Możesz też wypróbować lekkie szarpnięcia. To wszystko powinno sprawić, że ON będzie jęczał z rozkoszy ;).

#2 PALCE U STÓP

To bezdyskusyjne siedlisko doznań – ssanie palców jest bardzo erotycznym doznaniem. Podczas seksownej gry wstępnej przenieś swoje pocałunki w dół ciała, aż dotrzesz do stóp. Zacznij delikatnie ssać palce i… poczekaj na reakcję. Jeśli mu się to spodoba to kontynuuj!

#3 PROSTATA

To chyba najbardziej niedoceniona część męskiego ciała. Musisz wiedzieć, że gruczoł krokowy to niesamowicie wrażliwa strefa erogenna u mężczyzny, a odpowiednio pobudzana może przynieść niewiarygodnie intensywną przyjemność. Prostata to swojego rodzaju punkt G u mężczyzny. Jak stymulować – zacznij od masażu okolicy odbytu.

#4 WYOBRAŹNIA

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego popieść go trochę i załóż coś… wyjątkowego. Zainicjujcie scenki, wczuj się w rolę np. stewardesy, czy pielęgniarki! Albo, jeśli takie zabawy są dla ciebie zbyt infantylne, w trakcie gry wstępnej szepcz mu do ucha – powiedz dokładnie co zaraz zrobisz, gdzie powędrują twoje ręce. Gwarantujemy – twój facet będzie zachwycony.

#5 WEWNĘTRZNA CZĘŚĆ UDA

W końcu to część ciała leżąca w bliskim sąsiedztwie penisa. Dlatego zanim dotkniesz jego penisa, pocałuj wewnętrzną stronę ud, delikatnie muskaj, dotykaj. Podrażnij się z nim trochę.

#6 DOLNA WARGA

Ogólnie usta to jedne z najbardziej wrażliwych części ciała. Dlatego zanim przejdziecie do meritum sprawy, poświęćcie trochę czasu na całowanie. Możesz lekko podgryzać, ssać – rób z jego wargami to na co masz ochotę.

#7 SZYJA

A konkretnie chodzi o jabłko Adama. W trakcie pieszczot zacznij ssać, całować, lizać to miejsce. Tylko uważaj – nie uciskaj zbyt intensywnie. Bądź delikatna, wykonuj swojego rodzaju masaż.

#8 SUTKI

Czy wiesz, że męski sutki są bardziej wrażliwe niż kobiece? A to wszystko dlatego, że mężczyźni nie są przyzwyczajeni do ich częstego dotykania. Już delikatny dotyk sprawia przepływ fali przyjemności.

#9 KROCZE

A konkretnie kawałek skóry między jądrami, a odbytem. To część ciała z wielkim potencjałem niezapomnianego orgazmu. Podczas gry wstępnej chwyć jego penisa, a następnie delikatnie przejdź w to miejsce i zacznij je masować.

#10 GŁOWA PENISA

To najbardziej wrażliwa część penisa, a obsługa wcale nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. W tym przypadku nauka i osiągnięcie spektakularnego efektu może trochę potrwać. Warto zacząć od chwycenia (delikatnie) penisa w dłonie i zbliżenie ust do niego. Następnie otwórz usta, delikatnie podmuchaj i zacznij całować, lizać… Obserwuj reakcję partnera i modyfikuj wedle potrzeby.

#11 DOLNA CZĘŚĆ PLECÓW

Jeśli szukasz sposobu na rozgrzanie partnera bez ściągania spodni, masuj jego plecy, a szczególnie tę dolną część.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama