Reklama
Reklama

Chcesz być dobrym kochankiem? Pamiętaj, by tego nie robić w łóżku!

Chcesz być dobrym kochankiem? Pamiętaj, by tego nie robić w łóżku! fot. istock.com

Kobiety nie lubią tego najbardziej

Kobiety nie lubią, gdy faceci...

Brytyjski serwis randkowy Illicit Encounters przepytał 2000 osób, by dowiedzieć się więcej o zachowaniach łóżkowych. Niedawno pisałyśmy o rzeczach, które robimy my podczas seksu, a które najbardziej denerwują mężczyzn. Teraz odwracamy sprawę do góry nogami i przedstawiamy nową listę. Tę powinien przeczytać każdy facet, których chciałby być dobrym kochankiem. 

Według ankietowanej grupy kobiet, jest 10 najbardziej denerwujących je aspektów łóżkowych. Kobiety nie lubią, gdy (1) mężczyźni rezygnują z gry wstępnej i od razu przechodzą do rzeczy. A gdzie czas, by wejść w rolę?

(2) Kobiety narzekają, gdy faceci dochodzą do orgazmu jako pierwsi i wtedy zapominają o ich potrzebach. Często się wam to zdarza? (3) Kobiety nie lubią, gdy podczas stosunku mężczyźni są niezdarni.

Ponadto częstą odpowiedzią było, że (4) faceci zatracają się w słownym świntuszeniu. Kobiety nie lubią, gdy to świntuszenie, tzw. „dirty talk” przeradza się w bardzo surowy i niesmaczny wręcz styl.

Nie zdziwi też pewnie żadnego kolesia fakt, że (5) kobiety naprawdę nienawidzą braku intymności po stosunku. Jeśli chcesz być dobrym kochankiem nie zapomnij i przytulaniu – nie idź od razu spać! I nigdy, ale to nigdy (6) nie komentuj negatywnie wyglądu kobiety. W czasie gry wstępnej czy seksu, ostatnią rzeczą jaką kobiety chcą usłyszeć, to to, że mają tu i ówdzie za dużo „kochanego ciałka”. 

Dobry kochanek (7) nie powinien zakładać z góry, że wie czego tak naprawdę pragnie kobieta. Mężczyźni często skupiają się na własnym „planie” i nie czytają języka ciała swojej partnerki. A to wielki błąd!

A na koniec coś bardzo ważnego. Z badania Illicit Encounters wynika, że kobiety nie lubią, gdy (8) faceci podczas stosunku zapominają o emocjonalnym aspekcie seksu. Cielesność jest dla nich najważniejsza...

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama