Reklama
Reklama

Uprawiaj boski seks jeszcze przed śniadaniem

Uprawiaj boski seks jeszcze przed śniadaniem fot. istock.com

Czyli, jak dobrze zacząć dzień?

Nareszcie jakiś sensowny powód, by obudzić się o świcie. Poranny seks działa na twoje ciało i umysł jeszcze lepiej niż kawa i mascara.

Jaki jest sposób na najlepszy początek dnia?

Najlepszy początek dnia? Cappuccino w porcelanowej filiżance. Tak. Pod warunkiem, że filiżanka to taka pikantna ksywka twojej waginy. A cappuccino? Hm... No dobra, zostawmy poezję. Chodzi o poranny seks. Według obiegowej opinii: my, kobiety, wolałybyśmy najpierw umyć zęby i umalować rzęsy, za to mężczyźni marzą, by kochać się z tobą przed pierwszą łyżką muesli. Ale faktem jest, że wszyscy (i my, i oni) mamy rano wyższy poziom testosteronu, czyli hormonu, który podkręca apetyt na seks i jeszcze sprawia, że nasze ciało (zwłaszcza „tam”) jest wrażliwsze na dotyk, a erekcja twojego faceta – mocniejsza. Dlatego wprowadź nowy zwyczaj. Zamiast cappuccino – misjonarska. Albo jedno i drugie (po kolei). – Kobiety mają opanowany multitasking – uważa Jennifer Berman, amerykańska seksuolog. – Gdy wstaje słońce, myślą nie o waginie, ale o tym, co mają do zrobienia w ciągu dnia. Dlatego potraktuj numerek o świcie jak „coś do zrobienia”. Dzięki niemu wzmacniasz więź z partnerem jeszcze przed pracą. To ważne. Entuzjastka porannego seksu, 27-letnia Julia, przyznaje, że gdy kocha się rano z narzeczonym, czuje większą bliskość z nim cały dzień... – I mamy dość czasu, by odpocząć przed wieczorną rundą – śmieje się. Badania pokazują też, że to dobre dla zdrowia. Seks dwa- -trzy razy w tygodniu obniża o połowę ryzyko zawału serca i udaru mózgu, i poprawia krążenie. Podnosi też poziom IgA, przeciwciał chroniących przed infekcją. A jeśli potrafi cie znaleźć energię na szybki numerek przed kawą, prawdopodobnie w ogóle częściej się kochacie. Poza tym... seks podnosi puls do 70-180 i w ciągu pół godziny możesz spalić nawet 140 kalorii. Oszczędzasz na karnecie na fitness. I na wizycie w spa, bo poranny numerek to też dodatkowa porcja estrogenu, która sprawia, że twoja cera jaśnieje, a włosy i paznokcie są mocne i piękne. Pomyśl o tym, nastawiając dziś budzik na jutro. Na kwadrans wcześniej niż zwykle.

Co zrobić jeśli...

A co, jeśli nie chce nam się myć zębów?

Mamy dwa pomysły. Pierwszy: możecie wybrać pozycję, w której nie jesteście twarzą w twarz (spójrz na nasze propozycje wyżej...). Pomysł drugi: seks oralny.

Ale jest przecież jasno!

Wszystko widać! Tak. A co? Nie lubisz patrzeć? Raczej lubisz. Według badań 1/3 odwiedzających strony porno to kobiety. A jeśli nie lubisz... masz opcje: żaluzje, zasłony, opaski na oczy...

Czyyyy.... mamy najpierw wskoczyć pod prysznic?

Naukowcy z University of California odkryli, że zapach męskiego potu pobudza kobiece libido. Ale... ciepły prysznic sprawia, że krew pod skórą krąży szybciej i jesteśmy wrażliwsi na dotyk. Wasza decyzja!

A jeśli wyglądam #koszmarnie#zaraz po#przebudzeniu?

Hej, żadna z nas o świcie nie wygląda jak modelka z reklamy Douglasa. No i co z tego? Jeśli twój facet tego nie akceptuje, nie zasługuje na poranny seks z tobą. Sorki.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama